İlgilendiğiniz müzik enstrümanları var mı ? Sizce gereksiz mi? Varsa , hangi enstrümanı çalıyorsunuz?

İlgilendiğiniz müzik enstrümanları var mı ? Sizce gereksiz mi? Varsa , hangi enstrümanı çalıyorsunuz?

Ben bağlama çalıyorum ve ney üflüyorum Stresten uzaklaştırır beni müzik, Rahatlarım.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bi ara baglama dersi aliyordum, cokta hevesliydim fakat iş güc okul felan derken hayat yordu :)) vakit kalmadi, birakdim

0|1
    0|0
  • Saz, ud çalıyorum saksafon'da calmak isterdim

0|1
    0|0
    • Umarım fırsatın olur saksafon için. Bende klarnet , ardından saksafon istiyorum.

• keman piano ve bateri.

0|1
    0|0
  • yan flüt.

1|1
    0|0
  • gitar çalıyorum 12 yaşından beri.beni stresten uzaklaştırıyo ama çevremdekileri strese souyo bi yeredn sonra:)

1|1
    0|0
  • Ben küçükken org çalıyordum bi de piyano kursuna gitmiştim.Çok eğlenceli oluyo.Şimdi de gitar çalıyorum.Canım sıkıldığında yapacak bişey bulamadığımda gitarı alıyorum yeni parçaları çalmaya çalışıyorum..:Bence gereksiz değil çok eğleniyo insan.

0|1
    0|0
  • yan flut caliyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bağlama çalışıyorum. Fakat piyano ve Keman çalabilmeyi çok isterdim

0|1
    0|0
  • Pianoyla uğraşıyorum ama fazla zaman harcayamıyorum =/

0|1
    0|0
  • 10 senedir gitar çalıyorum, cafe deneyimim var ayrıca son dönemlerde ney üflemeye başladım.

0|1
    0|0
    • İyimiş :) ney emek ister. :)

• Kendi çabalarımla başladım neye ama en azından ses çıkartabiliyorum :))) kpss ye hazırlanıyorum ruhumu çekip alıyor huzura eriyorum müzikle transa geçiyorum ayrı bir dünyada bi pencereden kendimi dinliyorum.

• ney dinlerim üflemeyi de isterim

0|1
    0|0
  • Gitar cok az calabılıyorum ney klarnet falan da az var pek aram yoktur ama rahatlatıyo bazen

0|0
    0|0
  • Kemençe...

0|0
    0|0
  • Turntablizm

0|0
    0|0
  • Elektro gitar çalıyorum.Gereksiz diyeni göster bana .

0|0
    0|0
Yükleniyor...