Murat Boz'u nasil bilirsiniz?

İyi hoş ama bazı şarkılarda saçmalamiyor mu? iki şarkı okundu birisi çok dokundu ne alaka? soldan sağa 2 kalpli en zor bulmaca sırf kafiye olsun diye. yakışmıyor kendisine...

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• serdar ortaçlaşıp "adam napsın 8 nota var" diyesim geldi

neyse sevmem kendisini geçtik o yaşları

şimdi piyasada ki şarkıların %80i öyle anlamsız kalan %20de eskilerin sanatçılarından çıkıyor zaten

o yüzden forever 80'ler 90'lar eski 45likler dinliyorum

1|0
    0|0
  • O senin şahsi fikirlerin. Murat boz türkiyenin en iyi pop sanatçısı. sana saçma geliyor olabilir. Bu dediğin sözler Bulmaca şarkı sözü o kadar anlamlı ve güzel sözleri var ki her cümlenin içinde farklı anlamlar çıkarabiliriz. Saçmalayan sanatçılar çok ama bu sanatçıların içinde murat boz u aramak çok yanlış diye düşünüyorum adamın sesi sözleri şarkıları sanatçı kişiliği mükemmel ve anlatılmaz.

0|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum. Ne varki sözler gayet mantıklı o kadar saçma sarkı varken buna saçma dmk yanlış

• Bende onu diyorum. öyle bi adamın 2 şarkı okundu birisi çok dokundu dememesi lazım. Ayçaşen başkan bile soyledi. Murat boz sırf kafiye olsun diye şarkılarında saçmaliyor bazen diye...

• Saygılar bizden...

• ben sevmiyorum beğenmiyorum kendisini herkese çok tatlı gelen hareketleri bana çok samimiyetsiz ve yavşakça geliyor

1|1
    3|0
  • Radyoda denk gelirse dinlerim,tanırım,radyoyuda açmasam bilmiycem böyle birini.

0|0
    1|0
  • İyi bence

1|0
    0|0
  • ve ilk şarkısı buydu sanırım link tarkan çaması oalrak başladıgı muzik hayatında kızlar ona hasta olsa da ben bi halt goremiyorum bu adamda

0|0
    1|0
  • iyi blrdk

1|0
    0|0
  • Popcuların içinde en iyisi o bence (dinlemem) ve sen o şarkıyı yanlış anlamışın

1|0
    0|0
    • Doğrusu nasil?

• diğer şarkı oynak bişeymiş o zaman. o kadarını anlatmak istediğini anlıyoruz şükür. ama anlatma şekli olmamış. şarkıyı basitleştiriyor. Güzel düşününce ajdarın şarkılarına bile anlam yükleyebiliriz...Saygılar...

• he,hö,hü

• Çok seviyorum

1|0
    0|1
  • beğenmiyosanız çıkın kendiniz söyleyin

0|0
    0|1
  • Yakisikli ama saçlar bu yasta gitmis bi 10 sene sonra dusunemiyorum. :O

0|0
    0|0
  • geneldede arkadas ortamında bır kaçşarkı okunur ama bırısı dokunur.sevıyorum sarkılarını

0|0
    0|0
  • hiç ama hiç sevmiyorum hareketlerini bana hiç sempatik gelmiyor.

0|0
    0|0
  • umursadığım bi herif değil. arada göz banyosu niyetine televizyonun sesini kısıp kendisini izliyorum, o kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bi i*nelik var kendisinde

0|1
    0|0
  • şarkı sözlerini o yazmadığı için sorun yok ama sesini canlı dinledim de tam bir hayal kırıklığı

0|0
    0|0
  • İyi bilirdik :)

0|0
    0|0
  • allah tahsilatını affetsin

0|0
    0|0
  • Sevmem Feridun Düzğaç iyidr

0|0
    0|0
  • ölmüş mü allah rahmet eylesin, iyi bilirdik