Iyi bir Hint filmi önerisi ya da başka dilden güzel bir film?

Taare Zameen Par, 3 Idiots, My Name is Khan, Ghajini, Devdas ve Dhoom 1 dışında tavsiye edebileceğiniz sürükleyici bir Hint filmi var mı? +18 dışında bütün türler olabilir.

Güncellemeler:
15 tane film oldu Pazara kadar biter mi acaba hepsi nerden baksan 3 saat.

0|0
134

En İyi Kız Görüşü

• Tek kelimeyleeeeee "Veer Zaara" izlemelisin. Çok bilinen romantic bir film. Devdas gibi :) kaliteli ayrica muhteşem çünkü Shahrukh Khan oynamakta <3

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• BLACK, BARFİ

1|0
    0|1
  • Aşkın dile ihtiyacı yoktur

1|0
    0|1
  • jab tak hai jaan bunu izlemedim deme :D

1|0
    0|1
  • dhoom 3 raja hindustani

1|0
    0|1
    • Çok merak ediyorum ama türkçe altyazılı var mı varsa nerden izleyeceğimi yazar mısın?

• Çok teşekkür ederim :))))

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 12

• sana gelen oneriler dogrultusunda veer zaara izledim bende, ya gercekten cok guzel ama cok uzun! beynim sisti. aglayarak bitirdim filmi o da ayri bir konu zaten. hint filmlerini hiiic sevmem o bayik bakislari tipleri falan ama 3 idiots dan sonra bu film de beni bollywood a biraz daha yaklastirdi

1|0
    0|0
    • Sen böyle diyince listedeki yerini değiştiriyorum ve hemen şimdi izlemeye başlıyorum :)))

• evet evet izlemelisin eveet (Y)

• Gjanhai miydi neydi oyle bir seyler aamir khanin filmi sonuna kadar izle guzeldi

1|0
    0|1
  • En iyisi aşk mesafe tanımaz hint filmlerini hiç sevmem ama bu film çok etkiledi beni kesinlikle tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • Fanaa cok guzel

1|0
    0|1
  • Fanna kesinlikle bunu izle derim

1|0
    0|1
  • Black

1|0
    0|1
  • barfi
    fanaa
    cocktail
    race 1-2

0|0
    0|1
  • Masa 21

0|0
    0|1
  • Aamir Khan'ı ve filmlerini beğeniyorsan kesinlikle Rang De Basanti Türkçe adıyla Sarıya Boya'yı izlemelisin hem aşk hem sosyal konuların işlendiği muhteşem bir film ve birçok filme taş çıkartır bence:) Filmi o kadar övdüm ki kendimi pazarlamacı gibi hisseTtim izle ve gör diyorum aradığın niteliklere uygun bir film:)
    İYİ SEYİRLER!!! :)

2|0
    0|1
  • Aashiqui2
    jab tak hai jaan

1|0
    0|1
  • Veer Zaara güzeldi :)

1|0
    0|1
  • BARFI izle

1|0