Rock grubuna isim önerir misiniz?

Arkadaşlar bir bar grubumuz var alternatif rock çalıyoruz ama artık kendi yazdığımız şarkıları da çalıcaz onlarda biraz ağır şarkılar. Bizi biz yapan şarkılar grup ismine uymuyor. Ha bu arada grubun ismi ARZUHAL. yeni isim önerir misiniz ama orjinal bir isim olsun çakma isim önermeyin profesyonel işimiz bu sonuçta

Güncellemeler:
Türkçe olmasında fayda var

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ben eski kelimeleri çok yakıştırırım rock gruplarına, semaver, muhakeme, teşrif gibi şeyler. Veya garip şeyler olabilir katakulli gibi :)

0|0
    0|0
    • Katakulli güzelmiş öyle bir grup yok dimi?

• Katakulli için çok teşekkür ediyorum arkadaşlarıma danıştım hepsi sevdi solist bayıldı hatta büyük ihtimal katakulli olcak tekrar teşekkür ederim :))))))

• Bir rock grubuna isim annesi olmak çok hoş sahiden, umarım keyifle çalmaya devam edersiniz :)

Kızlar Ne Diyor 4

• bu nası soru ben ne biliyim puan kazanmak için cevap yazıyorum zaten nese bb

0|1
    0|0
    • Şimdi ben senin cevabını beğensem puan kazanacak mısın

• Ya tamamda cevabını beğensem de puan kazanıcakmısın diye sordum eğer kazanılıyosa beğencem çünkü ne de olsa beni dikkate alıp yorum yaptın hem bende biliyorum xp biriktirme içi gıcık bir iş

• valla bilmiyorum bende yeniyim zaten boşver o kadar onemli değil takıl sen ;)

• grup rakı

0|0
    0|0
  • sizi temsil etmeli sizinle bağdaşmslı bunu da en iyi siz bulabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Zat-ı Şahane

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arzuhal cok anadolu rock be adamim , ne olabilirrrrr ! Çıkmaz sokak , belki vardir bilemem :)

0|0
    0|0
    • Biz alternatif çalıyoduk zakkum tarzı. Ama haklısın hardrock grubuna uymuyor ondan değiştireceğiz belki de beni dikkate alıp değerli vaktinizi harcayıp verdiğiniz bir isim bizi temsil edecek:)

• Demons?

0|0
    0|0
  • Pub kids

0|0
    0|0
  • Just ListeN - Sadece dinle
    EnthusiasM - Coşku

gibi olabilir olmaz dersen daha türetebilirim.

0|0
    0|0
    • Serpentine - Yılan taşı
      Shelter - Sığınak, barınak
      Intoxication - Sarhoş, Sarhoşluk
      Difficult Rhythms - Zor Ritim, Zor ritimler
      Fast Rhythm - Hızlı ritim (Alteratif)

Yükleniyor...