Kapat

Arkadaşlar merhaba aranızda film önerebilecek olan var mı?

Film onerir misiniz komedi ve ya korku olabilir :) cok acil

Güncellemeler:
Herkese tesekkurlerr :)
Mesaj atmaktaki amaciniz ne? Neyse hasat zamani sonra hostel, tum onerilere bakicam :D:D tsk tsk ;*

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Korku : yetimhane, fritt vilt, husk, julias eyes, the body, fermats room, wrong turn tum seri, the hills have eyes tum seri, orphan, omen 666, the conjuiring, ruhlar bölgesi 1 ve 2 , the haunting in connecticut, the haunting in connecticut : ghosts of georgia ( final sahnesi sarsar), evil dead, you are next, i will spit on your grave 1, friday the 13, jeepers creepers, sweeney todd,1408, shelter, the others, yedinci kat, case 39, scream, sixth sense, the descent 1 ve 2 , texas chainsaw ; leather face, eden lake, mungo lake, arinma gecesi, misery, wolf creek, shutter, sinister, the call, takıntı, martyrs

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Yamyam katliamı, bir Sırp filmi, soldaki son ev, mezarına tüküreceğim, şeytanın ölüsü, otel serisi, işkence, testere, korku kapanı, işkence odası, Teksas katliamı, american Mary, korku kapanı, necromantik, gozu, Little DeathsThe, Ruhlar bölgesi, şeytanın ölüsü, korku seansı, dabbe, el-cin, musallat, kötü ruh, Eşkiya ve kabadayı çok güzel dram filmleridir. 17 yeniden çok güzel bir romantik filmdir. Korku seansı ve ruhlar bölgesi süper ötesi korku filmleridir. Ve tabiki dabbe. Makinist ve zindan adası psikolojik filmdir. Şeytanın ölüsü ve dehşet kapanı bol kanlı filmleridir. Bir Sırp filmi iğrenç ötesidir. Mideniz yoksa izlemeyin. Ve tabiki salo ya da sadomun 120 günü. 😎

Hills Have Eyes (2006)
    House on Sorority Row (1983)
    Motel Hell (1980)
    Evil Dead Trap (1988)
    Haute Tension (2003)
    Hell Night
    The Cell (2000)
    Necromantik (1988)
    Hellraiser (1987)
    American Mary (2012)
    Succubus (2006)
    Hostel 2 (2007)
    Salò, or the 120 Days of Sodom (1975)
    Boxing Helena (1993)
    Gozu (2003)
    Little Deaths (2011)

0|0
    0|0
  • Sorunu görünce ilk olarak aklıma Tim Robbins ve Morgan Freeman'ın Esaretin Bedeli)(Shawsang Redemption) adlı süper filmi geldi... Tavsiye ederim. ya da polisiye seviyorsan Se7en (Seven_Yedi) de izlemeni tavsiye edeceğim filmlerden. Hatta Fight Club'ta çok iyi gidebilir.

0|0
    0|0
    • Shawshank redemption ve seven filmlerini izledim. Fight clup şu anda izlemek gelmiyor içimden ya komedi olucak ya da korku.

• Korku olarak da hmmm ne olabilir ki.. Ben genelde gülerek izlediğim için korku filmlerini...

Sigourney Wiever'ın Yaratık serisinden izleyebilirsin gibi... Eskidir ama değişmez.. İyidir...

• Bende guluyorum iste o yuzden iyi korku filmi ariyorum :D eski olsada farketmez bakicam bu seriye

• Komedi..."PARDON" Ferhan Şensoy, Rasim Öztekin. Süper bir film bence.

0|0
    0|0
  • Paranormal serisi beni germişti baya:)

0|0
    0|0
  • romantik komedi : all about steve

korku : silent hıl 1 2

0|0
    0|0
  • Sağ salim 2 komikti

0|0
    0|0
    • izledim ama cok komik gelmedi :( dugun dernekte cok komik degildi bence neden bana oyle geldi bilmiyorum

• Dugun dernekte haklısında sağ salim 1 2 güzeldi kişiden kışiye değişir

• Apocylpto
    Sherlok holmes
    Ghajini
    3 idiots

0|0
    0|0
  • vizyondakilerden;

arınma gecesi; anarşi

git izle ;)

0|0
    0|0
  • The First Time romantik komedi tarzı çok iyidir korku olarak Dehşet Treni'ni öneririm

0|0
    0|0
  • Charlie Chaplin Modern Times. Fakirliği anlatıoyr ve tabi ki komedi :)

0|0
    0|0
  • Grave Encounters. favori korku filmimdir. kesinlikle kaçırma izle derim. 2 filmdir kendisi

0|0
    0|0
  • aydemir akbaş filmleri iyidir

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli

0|0
    0|0
  • korku filmi dabbe, şeytan çıkarması, oda 1408

0|0
    0|0
  • forrest gump