Müzik severler bir bakar mısınız? :)?

Merhaba arkadaşlar :)
öncelikle müziği çok seven birisiyimdir bu konuda evrenselim diyebilirim, kulağa hoş gelen her türlü müziği dinliyebilirim :D size soracağım şey şu 80' ler ve 90' lar tarzları çok hoşuma gider ve sürekli dinlerim arkadaşlarıma dinlettiğimde hiç olumlu cevap almıyorum sizce benim dinlediğim müzikler mi güzel değil yoksa onlar mı bir bok anlamıyor? :D
he birde dinlediğim tarzları sıralıyayım..
yabancı 80'lerin ve 90'ların çoğu diyebilirim..
chill house, deep house, electro house, vocal house, acid house, latin house, dream house

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• 80ler 90lar candır. ben jazz dinliyorum 50 ile 70 yılları arasındaki müziklerde bir harika :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen doğru yoldasın , boş ver onları eskiler güzeldir , içtenn ve samimidir...

0|1
    0|0
  • şimdiki insanlar demet akalın dinleyen insanlar, çağ bu onlara ayak uydurmazsan dışlanırsın
    boşver dinle gayet normalsin onlar biboh anlamıyolar

0|1
    0|0
    • demet akalından nefret ederim :D her şarkısında uzaklaştırdı beni kendinden bence çağa ayak uyduranlar benim gözümde dışlanıyor :D

• Onlar anlamıyorlar bence :D

0|1
    0|0
  • Al bunu da benim icin dinle o zaman evgeny grinko-valse

0|1
    0|0
  • bende 80'ler 90'lar ın şarklarına bayılıyorum ya :) bence onlar bir boktan anlamıyorlar

0|1
    0|0
  • Ya bisey diyim mi muzik konusunda benim de basima geliyor. Deli gibi dinledigim muzikleri arkadaslarim pek begenmiyor. Ben de 90lari dinliyorum ama ayni tarzlari dinlemiyoruz :d

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...