Bayramımı kimse Kutlamadı Attığım mesajlara cevap bile vermediler çok üzgünüm :'(?

bir kişi bile Bayram mesajı atmadı hadi onu geçtim
Tüm Akrabalarıma Ve Yakın Arkadaşlarıma Bayram Mesajı Attım çok az kişi cevap verdi çoğu kişi görüldü yapıp bıraktı cevap bile vermediler altüstü "saol seninde" dicekler ama oda yok Kalbim çok kırıldı </3 çok üzüldüm :( İnsanlar sevgisini mi kaybetti :(

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Insanlar sevgisini kaybetmemisler. Kimbilir ne yaptinda sana karsi sevgilerini kaybetmislerdir... Bence hatayi kendinde ara

0|0
    0|1
  • Deliye hergün bayram bırak onları kutlasalar ne kutlamasalar ne bunlar samimi olan şeyler değil içten gelmiyor formalite icabı gerçekten hissettiklerini yap...

0|0
    0|0
  • Iyi bayramlar :)

0|0
    0|0
  • ooyyy kimse sevmiyormu seni :(
    demekki sende hatalısın kardeşim
    neyse bayramın mubarek olsun :)

0|0
    0|0
  • Takma boşver. Bayramın kutlu olsun diyeyim

0|0
    0|0
  • İyi bayramlarr :)

0|0
    0|0
  • Bayramnn kutlu olsun!

0|0
    0|0
  • Insanlar hain kiskanc bnde hep oyle yapiyorfun tek tuk geri dönüyorlar di artik yazmiyorum bu devrde böyle arayani arayacaksin sorani soracaksin seveni seveceksin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla öncelikle bayramın kutlu olsun benim için değişen birşey yok çümkü bana hergün bayram hatta kimse aramasın diye telefonumu kapattım gerçi arayacak kimsede yok ya neyse kendimi eve kapattım bakkal bile gitmedim inan bana insanlar olmadan hayat daha güzel

0|0
    0|0
  • boşver KS var takma kafaya, İyi bayramlar

0|0
    0|0
  • Kardeş bende 49 kisiye yolladim sadece babamdan cevap aldim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...