Çocukluktan hic unutamadığınız çizgi filmler ve kahramanları?

Çocuklugunuzda en sevdiginiz çizgi filmler veya kahramanları hangileridir?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• teletabiler vardı sonra ayı viny vardı ağaçkakan tazmanya canavarı uzun kulak casper ohooo o kadar çoktu ki şimdiki gibi değildi bizim zaman :D

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• Hayatımızda var olan teknolojiyi kullanmak zorundayız olması gereken bu. Bizim çocuklugumuzda imkanlar dahilinde eglenir vakit gecirirdik teknolojiden yoksun bir şekilde ama mutlu muyduk evet şimdiikinden şu zamanın çocuklugundan çok daha fazla mutluyduk.

• tamam teknoloji güzel bir şey ama bağımlısı olmaya karşıyım evet hemde çok mutluyduk :)

Kızlar Ne Diyor 10

• wikingler-wiki
    heidi-clara
    bıde arı maya :)

0|0
    0|0
  • arthur. :D

0|1
    0|0
  • room 402 ve öğrencilerin hastasıydım. kaşık fetişisti litvanyalı polly hele :D
    statici.behindthevoiceactors.com/.../char_64142.jpg

0|0
    0|0
  • Winnie the pooh :) hiç birşeye değişmem :) atom karınca vardı casper vardıı ağaçkakan vudi vardı :D hatta geçen gün ağaçta ağaçkakan sesi duydun vudi senmisin dedim :( çocugum ben hala ya :( ve tabikide telatabiler:))

0|0
    0|0
  • Ay savaşçıları idollerimdi , merküre bayılırdım mavi saçları kısacık

0|0
    0|0
  • Çizgi film izlemeyi sevmezdim

0|0
    0|0
    • Cocuk olupta cizgi film sevmeyen olabilir mi hic? Mesela ben Simpsonlar ve bip bipp diye koşan bir horoz vardı onlardı favorim

• Tokat demeyelim pek tokat sayılmaz hayatın cilvesi olsa gerek :)

• Hadi òyle diyelim:)

• fineas ve förb

0|0
    0|0
  • powerpuff girls

0|0
    0|0
  • Tweety taş devri tazmanya canavarı

0|0
    0|0
  • Tom & Jerry
    Bugs Bunny

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ash-Pikaçu-Charizard :D manyak l*n 3 üde :D

0|0
    0|0
  • tom and jerry temel reis fredd cakmaktaş şirinler vs vs tomda kahramanım jerrydi temel reisde kabasakaldı cakmaktaşta freddi şirinlerde gargamel

0|0
    0|0
Yükleniyor...