Demi Lovato'yu tanıyor musunuz? Düşünceniz ne?

Bildiğimiz gibi dünyaca ünlü bir şarkıcı var Demi Lovato. Ve hayran grubu Lovatic'ler. Demiyi taniyormusunuz? Ve onun hakkinda ne dusunuyorsunuz sarkilari konusmasi vs?

0|0
15|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Demi yi 3 yildir taniyorum, onu ilk gordugumde cok sempatik bulmustum, oyunculuguna ve kendini role adapte edisine, ayni zamanda da inanilmaz guclu sesine hayran kalmistim. Daha sonra bu kadar ilgimi ceken birini biraz arastirmali, hakkinda bilgi sahibi olmaliyim diye dusunmustum kendi kendime. Iste o gunden beri kendimi bir lovatic olarak goruyorum. Cunku o gunden itibaren okuduklarim, onun hakkinda edindigim tum bilgiler, onun davranislari, savundugu dusunceler, kisacasi onun kisiligi onu bugun sevdigim kadar sevmemi sagladi. Ben onu sesi guzel "siradan" bir sarkici olarak gormuyorum. Biliyorum ki onun yuzlestigi zorluklar aslinda dunya genelinde cok fazla sayida insanin da icinde bulundugu bir problem. O, bir idol olarak kendisi gibi bu zorluklari deneyimlemis veya yasamaya devam eden kisilere yol gostermeye calisiyor. Yorumlara baktim bu cevabi yazmadan once. Bir yorumda demi nin gecmisinin şu an bulundugu durumdaki katkisinin cok fazla oldugundan bahsedilmis. Bunun nasil bir problem oldugunu anlamadim, acikcasi bunun bir problem oldugunu bile dusunmuyorum. Demi'nin gecmisi onun suanki kisiligini olusturdu, ve o hicbir zaman gecmisinde yasadigi zorluklari kullanarak yukselmeye calismadi. Bu durumdan kendisine pay cikarmanin tam aksine bu konuyu uzun sure kapali tuttu. Farkli talk show larda kendisine yoneltilen sorulara ragmen bu durumu olabildigince kisa anlatti. Ancak, o farketti ki dunyada bu zorluklari yasayan tek kisi kendisi degil, dunyanin her yerinden farkli sebeplerle onun da tecrube ettigi psikolojik rahatsizliklari yasayan insan sayisi cok fazla. Bu sebeple, bu konuyu kendisine kar saglamak gibi bir amac olmaksizin insanlara yardim etmek, onlara yalniz olmadiklarini hatirlatmak icin gundeme getirdi. Bence bir idol zaten kisiligiyle on planda olmalidir. Demi nin gecmisi bugun onu oldugu insan yapan olaylari barindiriyor, demi de kisiligi dolayisla zor durumda olanlara destek cikmaya cabaliyor. Bu yuzden demi nin yeri benim icin ayridir :)

1|0
    0|0
  • hangisi güzel diye soru görürsem şıkları hemen eleyip Demi Lovato yazıyorum ya
    telefon duvar kağıdımda Demi Lovato
    tek eksik posterini bulamadım ya :(

1|0
    0|0
  • allahım lovatic yazdı yakında dayrekşınırs belibırs selenatörs ve tuncertionerlerde gelir :'(

mashable.com/.../crying-waterfalls.gif

0|1
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Sadece bilirim, ama öyle yakından bir tanışmışlığımız yok. Lovatic'den de yeni haberim oldu saçmaymış, ama onun dışında fıstık gibi bir kadın valla :D

0|1
    0|0
  • iyi sevişiyor ^^

0|0
    0|0
  • şarkılarını çok dinlemesem de güzel bir kadın

0|0
    0|0
  • Sesi iyi onun disinda her seyi berbat.

0|0
    0|0
  • Yüzyılın Or*spusu

0|2
    0|0
  • Aşırı derecede sevimli bir şey, kedi canını ben onun..

0|0
    0|0
  • Ben tanımıyorum, dinlemiyorum ama kitabını okumuştum.

0|0
    0|0
  • Oda sinirli mi senin gibi :))))

0|0
    0|0
  • tanımam mı kapı komşum olur kendisi :D

0|0
    0|0
  • Demi Lovatonun a...

0|0
    0|0
  • tanıyorum bence güzel ve hoş sözleri var sende lovatic hayranısın heralde bu arada ;)

0|0
    0|0
  • o kadar cahılm kı turkyıedekı sanatcıları bıle dogru duzgun tanımıyorum

0|0
    0|0
  • ona benzetiyolardır

0|0
    0|0
  • Tanıyorum ama şarkılarını dinlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • YOK TANIMIYORUM

0|0
    0|0
  • Dış görünüşünü pek beğenmiyorum, sesi çok güzel, mimik çok zayıf, dansları güzel. özetle, kötü.

0|0
    0|0
    • mimikleri gayet iyi fotoğraflardan göründüğü gibi ancak o sarkici ve dis gorunuse bu kadar takilmasi sacma sesinin guzel oldugunu soylemissin herneyse iyi yorumlar icin tesekkurler

• Şarkıcı sürekli sahnede orda burda. dış görünüşüne önem verecek tabi. Duvar gibi suratı var. iyi kötü yorumlara açık olmalısın fikir soruyorsan.

• Ben zaten kötü yorumlara acigim :) sadece aciklama yaptim dıs görünüsüne önem vermesi lazim ama bildiğini saniyorum ki önceden kötü bir hayatinin olmasinda bir sebep te kendini beğenmemesi sisman bulmasi bu yuzden kötü seyler yasadi bu yuzden pek takmiyor takmamasina ragmen bence gayet guzel guzel bulmuyorsan senin gorusun birsey diyemem :)

• heart attack der gecerim

0|0
    0|0
  • Gülüşünü seviyorum

0|0
    0|0
  • iyi parçalıyo kendini. ses sağlam ama canlı dinlemedim. zaten bir heart attack

0|0
    0|0
  • Heart attack disindaki sarkilari tirt olan sisman amerikan popcu diye taniyorum

0|0
    1|0
    • Heart Attack disindaki sarkilari tirt değil saniyorum ki en fazla 1-2 sarkisini dinlemissindir. Ayrica sisman değil :)

• Hayir ben balik etli oldugunuda dusunmuyorum :) etrafindaki insanlar hastalik derecesinde zayif oldugu icin oyle gorunuyor :) simdiki hali gayet zayif eskiden rehabilitasyondaki ilaclar yuzunden kilo almisti ancak artik oyle degil :)

• Oyledir o zaman yorum yok :d

• Hayran kazanması için eşcinselleri savunuyor

0|0
    0|0
    • O her zaman savunmuştu ve hayran kazanmasına gerek yok onun milyonlarca Lovatic'leri var.

• Birden bire eşcinsel aşkı tuttuda bilemiycem önceden hiç böyle bişeyi yoktu

• o escinsellere nefret duymadi ama bunu ''ben escinselleri savunuyorum'' diye her yerde kendini de yirtmadi ama hayran kazanmak icin yapmadigi belli bunu soylemen yanlis

• hayranları olabilir tamam ama neden hepsi bu kadar ona bağlılar bunu anlamadım hiç

0|1
    0|0
    • Çünkü o ne olursa olsun hayranlarını koruyor. hayranlarının kötü şeyler yapmasını engelliyor. Demi sayesinde kaç insan bileklerini kesmeyi birakti bileklerini kesmedi. Çünkü o hayranlarına hep ''stay strong'' diyor bu güçlü kal demek. Bir hayrani kotu durumdaysa eger hemen yardim etmeye calisiyor

• yanlış anlama ama 2-3 sene sonra bu yazdıklarına bakıp ne kadar ergenmişim ben diyeceksin

• Geçen sene falanda böyle diyenler oldu ama yanilttim sizde yanilacaksiniz :D biz 1-2 senelik değil ömürlük Lovatic'iz :)

• Tanıyorum facede birlikte resmimiz bile var ona sarıldım ve parfümünü kokladım ^_^

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...