Reklamsız radyo kanalı bilen var mı?

3 şarkı 10 dakka reklam.sizede öyle gelmedimi.kesintisiz dinlemek istiyorum varmı öyle bir radyo kanalı.asabımı bozdular..sizde rahatsız değilmisiniz radyo reklamlarından.

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Belli saatlerde kesintisiz oluyor. Ama onların da gelirleri reklam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet bazen çok bıktırıyorlar eğer takip ettiğin radyo programları yoksa sırf müzik için ruh haline göre seçim yapabileceğin şu müzik siteleri gayet güzel.

mixcloud

stereomood

musicovery

0|0
    0|0
  • link link Arabada dinlemek için var mı bilmiyorum. Bi aralar Fenomen vardı reklamsız 1 saatin içerisine giriyoruz diye radyoda söylerdiler şimdi o da b*kunu çıkarıyor. İyi bi strateji izlediler ama. Kendilerini tanıtmak için reklamsız uzun bi süre devam ettiler sonra reklama geçtiler. Radyoların tek gelirleri bu normaldir reklam olması.

0|0
    0|0
  • Reklamsiz radyo cok zor. En guzeli mp3

0|0
    0|0
  • reklamsız radyo olmaz ki. zaten onların tek geliri bu

0|0
    0|0
  • EXA Radyo programını indir..google den bul..Orada dolu radyo kanalları var.Ve öyle sık sık reklama falan girdiği yok.Memnun kalacaksın

0|0
    0|0
  • reklamsizfm var daha yeni açıldı. Müzikleri de çok güzel ben orayı dinliyorum iş yerinde. Google'de arayınca çıkıyor reklamsizfm com diye aratınca.

0|0
    0|0
  • virgin radio cok nadir ve kısa reklam yapiyorlar.

0|0
    0|0
  • trt feme...

0|0
    0|0
  • metro fm var

0|0
    0|0
    • reklam yokmu

• ole 10 dakka reklam yok bı kola reklamı pepsi falan ole kısa reklam yapıyo hep enfazla 3 dakka reklam yapar oda tvdekı reklamlar genel bıldıgımız

• hayatmix.com hiç reklam yok

0|0
    0|0
  • Reklamsız yok malesef

0|0
    0|0
  • Benim xat odam var.. Oda radyosu var. Pop çalıyor ve rock. Hiç reklama rastlamadım

0|0
    0|0
  • gebze fm reklamdan başka bir şey yok

0|0
    0|0
  • Arifan

0|0
    0|0
  • bulursan banada mesaj atarsan sevinirim (:

0|0
    0|0
  • gıcık bırşey ya