Reklamsız radyo kanalı bilen var mı?

3 şarkı 10 dakka reklam.sizede öyle gelmedimi.kesintisiz dinlemek istiyorum varmı öyle bir radyo kanalı.asabımı bozdular..sizde rahatsız değilmisiniz radyo reklamlarından.

0|0
621

En İyi Erkek Görüşü

• Belli saatlerde kesintisiz oluyor. Ama onların da gelirleri reklam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Evet bazen çok bıktırıyorlar eğer takip ettiğin radyo programları yoksa sırf müzik için ruh haline göre seçim yapabileceğin şu müzik siteleri gayet güzel.

mixcloud

stereomood

musicovery

0|0
    0|0
  • link link Arabada dinlemek için var mı bilmiyorum. Bi aralar Fenomen vardı reklamsız 1 saatin içerisine giriyoruz diye radyoda söylerdiler şimdi o da b*kunu çıkarıyor. İyi bi strateji izlediler ama. Kendilerini tanıtmak için reklamsız uzun bi süre devam ettiler sonra reklama geçtiler. Radyoların tek gelirleri bu normaldir reklam olması.

0|0
    0|0
  • www.mobilradyom.com bir bak istersen :) reklamsız güncel slow ve 90lardan caliyor genelde.

0|0
    0|0
  • Reklamsiz radyo cok zor. En guzeli mp3

0|0
    0|0
  • reklamsız radyo olmaz ki. zaten onların tek geliri bu

0|0
    0|0
  • EXA Radyo programını indir..google den bul..Orada dolu radyo kanalları var.Ve öyle sık sık reklama falan girdiği yok.Memnun kalacaksın

0|0
    0|0
  • trt feme...

0|0
    0|0
  • reklamsizfm var daha yeni açıldı. Müzikleri de çok güzel ben orayı dinliyorum iş yerinde. Google'de arayınca çıkıyor reklamsizfm com diye aratınca.

0|0
    0|0
  • reklamsizradyo. xyz Bu Radyoda Hiç Reklam yok Ve Belirli Saatlerde Djler yayında Oluyor İstediğiniz Zaman Da İstekte Buluna bileceğiniz Bir Radyo Gerçekten Harika

0|0
    0|0
  • virgin radio cok nadir ve kısa reklam yapiyorlar.

0|0
    0|0
  • metro fm var

0|0
    0|0
    • reklam yokmu

• ole 10 dakka reklam yok bı kola reklamı pepsi falan ole kısa reklam yapıyo hep enfazla 3 dakka reklam yapar oda tvdekı reklamlar genel bıldıgımız

• hayatmix.com hiç reklam yok

0|0
    0|0
  • Reklamsız yok malesef

0|0
    0|0
  • gebze fm reklamdan başka bir şey yok

0|0
    0|0
  • gıcık bırşey ya

0|0
    0|0
  • reklamsizradyo. net

0|0
    0|0
    • Reklamsız Radyo Tv ilk kez 2005 yılında test yayınlarına başlamıştır. İnternet yoluyla başlayan Radyo ve Televizyon yayınları halen daha devam etmektedir. Her türden müziğin 7/24 mükemmel ses kalitesi ile ve reklamsız olarak yayınlandığı mükemmel bir radyo. İster evde isterseniz ofisinizde dinleyebileceğiniz güzel müzikler çalmakta. Reklamsız olması ise ayrı bir güzellik. Ses kalitesi olarak'ta beğenilmeyecek gibi değil. Bilgisayar başında işlerinizi hallederken, gezinirken size eşlik edecek bir radyo yayınıdır.

• Arabesk vadisi 7 gun 24 saat kesintisiz yayın reklamsız radyo kaliteli şarkılar

0|0
    0|0
  • Benim xat odam var.. Oda radyosu var. Pop çalıyor ve rock. Hiç reklama rastlamadım

0|0
    0|0
  • Arifan

0|0
    0|0
  • bulursan banada mesaj atarsan sevinirim (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bira fm link

sıfır reklam

0|0
    0|0
  • Hele tam sevdiğin şarkının ortasında konuşmaya başlayan zevzekler yok mu , asfalyalarım atıyor ...

0|0
    0|0
  • powerturk'te az reklam var

0|0
    0|0
  • Radyo Eksen ve Powerturk...

0|0
    0|0
  • powertürkte çok az reklam olur

0|0
    0|0
  • powerturk fm dinle reklamı az ve güzel şarkılar var