Resime ilgi duyan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

şu aralar fazlaca boş vaktim var. resime yeteneğim var. biraz onu geliştirmek istiyorum. resim kursuna gitmişliğim var ama devam etmedim. şimdi biraz karakalem çalışması yaparak başlamayı düşünüyorum. ardından nasıl devam edebilirim? bana önerebileceğiniz bir site, kitap, ... aklınıza ne geliyorsa paylaşabilirsiniz. ya da başka önerileniz

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kitap ya da site ile olacak bir şey değil!
    Senin içinden dolu dizgin gelmeli ve bu uğurda sürekli gayret göstermelisin. Gerekiyorsa bir top A4 beyaz kağıt al ve her gün farklı bir objenin resmini çiz.
    Ya da hangi resim akımını beğeniyorsan ve onu seviyorsan o akımda hayal gücün yardımı ile sürekli çalış.
    Resim kursuna devam etmemekle büyük bir hata yapmışsın. İmkan ve zamanım olsaydı o kursu asla bırakmazdım.

0|0
    0|0
    • zamanım yoktu devam edemedim :(
      sürekli bakarak çiziyorum
      hayal gücünü kullanma aşamsına da geçemedim daha
      ama içimden geliyor seviyorum bu işi

• Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben 2 yıl öncesine kadar kızlara -sırf tavlamak için- karakalem resimlerini yapıp hediye ederdim ama resmi aldıktan sonra hepsi dönüp gitti.. En son bir başkasının resmini çizdim diye flört ettiğim kızdan ayrıldım. Resim olayı benim için bitmiştir. Ayrıca karakalem resim, bitirene kadar işkencedir, sonrasında derin bir oh çekiş ve vaybee demektir.. Bol şans. Not. resim çakıl taşı toplamak gibidir mutlu eder para etmez...

0|0
    0|0
    • ben gitar kız tavlamak için öğreniliyor sanıyordum
      resmi ilk senden duydum
      mutlu etmesi benim için yeterli
      meslek edinmek gibi bir amacım yok zaten

• Gitar çaldım ama resim kadar etkili değil bir ara ingilizce hocamı okulda düzücektim ama gören olur diye ses pek üstüne düşmedim :D

• Ben yağlı boya ile yapıyorum kara kalemdem pek anlamıyorum :/ Ama yardım etmeyi deneyebilirim, şöyle ki;

İlk başta konuyu seçmelisin, motive olmalısin, isteyerek, severek yapmalısın, arkada hafif bir müzik olması iyi olur ben blues dinliyorum, harikadır. Ha birde bol sabır lazım, bazen olmuyor deyip birakasi gelebiliyor insanın.

0|0
    0|0
    • illaki yağlı boyadan önce kara kalem çalışmışsındır
      ben kara kalemi başlangıç için gerekli gördüğüm için yapma istiyorum
      yağlı boyayla başlayamam
      ben çok bir şey de bilmiyorum
      yani sen bana başka bir şey de önerebilirsin

• Ben hiç kursa gitmedim yani profesyonel olarak yardımcı olamam. Sadece hobi olarak mermer ve tuvale bir şeyler yapıyorum tarih ve arkeoloji temalı. Tuvale bir şeyler karaliyorum boyamadan once ama ekstra bir şey yapmadan yani.

• bana kara kalem çalışması yapsana karşiim

0|0
    0|0
  • resmim sıfırdı karakalemle 2. dönem 5 almıştım. slow enstrümantal, ezgi dinle çizerken harika oluyo dinleniyosun

0|0
    0|0
  • yetenek

0|0
    0|0
  • Model lazımsa geleyim :))

0|0
    0|1
  • özel yetenek sınavlarıyla üniversiteye girebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim kardeşim güzel sanatlar resim bölümünde okuyor 2 saat ona modellik yapıyorum beni çiziyor :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...