Evcil hayvan besliyor musunuz? Evinizde veya iş yerinizde ya da herhangi bir yerde?

Evcil hayvan besliyor musunuz? Besliyorsanız nerede ve ne tür evcil hayvan besliyorsunuz. Beslemiyorsanız hangi evcil hayvanı beslemek istersiniz ve neden?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Bir Dobermann'ım, bir Ankara Kedim, 2 Japon Balığım, 2 Kaplumbağam ve 2 Muhabbet Kuşum ile birlikte mutlu mesut geçiniyoruz.. :)

0|0
    0|0
    • Allah mutluluğunuzu bozmasın ama hahatimda ilk defa bir hanimefendinin doberman beslediğini duydum ankara kedisini bende bayılırım çok tatlı oluyorlar.Birde hep düşman hayvanlar besliyorsunuz hepsi birbirini yer bunların hayuu. Köpek kediyi kedi kuşu kaplumbağa balığı :)) aman dikkat edin.

Not: eviniz hayvanat bahçesi gibi olmuş

• Tam bir felaket o yüzden yaşlaninca (Allah sağlıklı uzun ömürler versin)tek kedili yaşlı kadın ol aman diyim sakın sizde 150 kedili yaşlı bir kadın olmayın çok fena oluyor :))

• Bunlarda benim arslanlarım.Umarım beyenirsiniz.Gerçi çekim biraz karanlık ama idare edin canım :))

link

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet bir papağanım ve köpeğim var evde.Bu zamana kadar o kadar çok hayvan besledim ki hayvanları benim kadar seven aşık olan bir insan daha gerçekten görmedim.Dışarıda bulduğum yaralı hayvanlar olsun beslemek için aldığım hayvanlar olsun her türlü cinsi besledim:)

0|0
    0|0
  • bir su kurbagam ve sekiz baligim vardi, su kaplumgabim bunlarin hepsini afiyetle yiyene kadar tabi :( tirstim hayvandan be arada bi akvaryumdan disari cikarip oynardim simdi yanina bile yaklasmiyorum.

bir de tavsanim var. cok tatli birsey simdilik tabi henüz 1 aylik büyünce kapi duvar kablo ne varsa kemirecek:) ozaman da hala tatli bulabilecekmiyim yada ondanda tirsip odanin icinde köse kapmacami oynariz suan kestiremiyorum :)

0|0
    0|0
    • Canavar besliyormuşsunda haberin yokmuş :)) peki bu evcil hayvan sınıfına giriyormu?

• kedi beslemek isterdim ama annem sağolsun :) nerdeee izinn

0|0
    0|0
    • Bir söz vardır ağlamayana emzik vermezler diye önce ağlayıp sızlan sonra başının etini ye ve sonunda kediciğine kavuş :))

• :) ahhhhhhh ahhhhhh denemedimmm mii

• evet insan postlu bir ayı var onu kendi ellerimle beslediğim oldu

boyutlarıda ayı olmaya müsait

1|0
    0|0
    • Bu nasıl bir hayvanmiş öyle ilk defa duydum evcilmi acaba :))

• ipana diş macunu gibidir 24 saat etkilidr

• Anlamıştım zaten etkisi uzun süre devam ediyor :)) başka marifetleride varmi acep

Erkekler Ne Diyor 9

• İsviçreli bilim adamları araştırır diye korktuğum için yerini söyleyemeyeceğim bir ejderham var.Beraber mangala gidiyoruz.Mangalı tutuşturmaya gerek kalmıyor

0|0
    0|0
    • Oda güzel :))

• :)) süper bazı kızlar epilasyon yapmaz tüylerini tavuk temizlerdik biz sonra tüylerin heepsi ateşte temizlensin diye ateşe tutardık öyle yakıp kurtuluyorlar

bunun işine gir çok para kazanırsın senin ejderhanla

• Düşünmedim değil ancak kendisi biraz ayarsız.Ayakları komple kebaba çevirebilir

• evet besliyorum 2 tane çocuğum var

( gerçekten çocugum gibi oldukları için böyle diyorum )

beslediklerime gelince 2 köğegim var bir tanesi doberman bir taneside dogo argentino

sağolsunlar yanıma kimseyi yaklaştırmıyor keratalar :D

0|0
    0|0
  • bahçem olsa köpek besleyeceğim..

0|0
    0|0
  • balıklarım var muhabbet kuşumda evde ancak bunlar beslenir köpek kedi sokmam asla:D

0|0
    0|0
  • önce kendimizi besleyelim soora evcillere geçeriz :))

0|0
    0|0
  • hayır ...beslemiyorum besleyem de .uzaktan sevmeyi tercih ediyorum...bakamam yani ilgilenemem...

0|0
    0|0
  • bildiğin kedi besliyorum evde

0|0
    0|0
  • civciv aldım bugün bir kaç ay önce tavsanım 1 sene öncede muhabeet kuşum vardı :)

0|0
    0|0
  • Papağanım var. Onunla yalnızlığımı paylaşıyorum. Birbirimizi çok seviyoruz. Canım dostum benim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...