Madonna'nın popülerliği tangasına mı bağlı?

gecen gun bi kose yazari madonnanin sesinin guzel olmadini popurlerligini sexy ve tangasina baglamisti siz bu goruse katiliyormusunuz?

Güncellemeler:
ben bu soruyu digerde sormustum cinsellige atmislar cinsellikle ne alakasi varsa:)))

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• hayır katılmıyorum o konserde olmak için neler vermezdim ya :(((

0|1
    0|0
    • :( hadi yaa... :) bende 4 tane saha içi bileti vardı arkadaşlarım gelemedi bedava verdim...

Kızlar Ne Diyor 7

• Madonnaya, zekasına , sahnede ki duruşuna, ve şarkı söyleme stiline ayrıca müziklerine bayılıyorum. Yangası mı hiç dikkatimi çekmedi :D tanga giydiğini bile bilmiyordum

0|0
    0|0
  • Erkeklere yöneltilen soru olsa gerek tabii.Biz ne bakacaz tangasına:)

0|0
    0|0
    • o ara gozlerinimi kapiyon zaten tangayla cikiyor sahneye:))

• valla seni bilmem ama kızlar daha çok bakıyor bayanların kalçalarına ve iç çamaşırlarına :)

• Kim birtarafini kameraya yapistirirsa ünlü olur .

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • Tangası güzel kendi güzel sesi güzel yaşantısı güzel o takmıyordur bile bunlara.10 MİLYON DOLAR almış bi kadın orasınıda gösteri tangasınıda onlar işine bakar millet elini avuçlasın işte

0|0
    0|0
  • Komik bi şey bence.Tanga ile seksilik olmaz.Kadının seksiliği çıplaklığında değildir.Kaldı ki çıplak demiyorum tangalı diyorum diyorsan tangadan sonra geriye ne kalıyorki.O yüzden bence gerilerin yaptığı yorumlar

0|0
    0|0
    • sonuna kadar katılıyorum sana gizli kullanıcı

çıplaklık sex silik degil hoş giyimli alımlı bakımlı bir bayan bana daha sex geliyor

aynı frekansdayız gizlii

• madonnadan bahsediyoruz. o köşe yazarı ağır saçmalamış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Madonna rüştünü ispatlamış bir sanatçı. Lise çağımdan beri yaklaşık 25 yıldır şarkılarını dinler, kliplerini izlerim. Şimdi 25 yıldır tanga giyiyor da öyle mi popüler kalıyor sanki? İşin sırrı tangada mı yani? O zaman her önüne karga sesli bayan giysin tangayı, olsun popüler.

Oldukça saçma bir görüş. Bunu hangi köşe yazarı söylemişse bıraksın o köşesini.

0|0
    0|0
  • ayni kose yazari da sanirim populerligini kicini kaldirmadan ve empati kurmadan attigi camurlara endekslemis... her tanga giyen bir madonna olsaydi. kadin cesur, yillardir soylenmeyenleri soyledi kimseyi umursamadan. muzigini sahne show unu yapti, o agir hayati tasiyabildi. sirf bunlara bile saygi duyarim.

0|0
    0|0
  • link Bu şarkıyı tangası söyledi zaten. Kadın fenomen. Gerisi hava civa.

0|0
    0|0
  • bende yurtdışında gittim daha önce tırt valla. Sahne organizasyon çok iyi ama sanki playback yapiyordu.

0|0
    0|0
  • tangaya çok takılmamak lazım

0|0
    0|0
  • yok tangayı geçirdiği yere belki :)

0|0
    0|0
    • madonnanin sesinin guzel olmadini popurlerligini sexy ve tangasina baglamisti siz bu goruse katiliyormusunuz?

sorun bu arkadaş sen sexy ve tangasına yazmışsın kadının cinsel bölgesindesin şuan sen zaten çekmiştin..

• hayir ya benim lafim degil kose yazari soylemis ayrica bana sexy filanda gelmiyor

• aynen valla görsem tanımam bende sen öyle deyince demekki meşurmuş .

Yükleniyor...