Acil öneri lazım gençler?

Arkadaşlar sıkıldım! Acil bir film önerisine ihtiyacım var. Şöyle izleyip hayran kalacağım, oha falan dedirtecek, filmi düşünüp duracağım, mümkünse 2010 veya artı tarihli film lazım. Bir de romantiklerimizden, bana nefret aşk kombinasyonunun gücünü doruklarına kadar yaşatacak film önerileri bekliyorum. Hadi canıım, elinize mi yapışır? Kırmayın şu kızcağızı.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Liste hariç hepsini izledim. Hepsi birbirinden güzeldir. Seçin beğenin izleyin. İyi seyirler. 😎

Yamyam katliamı, bir Sırp filmi, soldaki son ev, mezarına tüküreceğim, şeytanın ölüsü, otel serisi, işkence, testere, korku kapanı, işkence odası, Teksas katliamı, american Mary, korku kapanı, necromantik, gozu, Little DeathsThe, Ruhlar bölgesi, şeytanın ölüsü, korku seansı, dabbe, el-cin, musallat, kötü ruh, Eşkiya ve kabadayı çok güzel dram filmleridir. 17 yeniden çok güzel bir romantik filmdir. Korku seansı ve ruhlar bölgesi süper ötesi korku filmleridir. Ve tabiki dabbe. Makinist ve zindan adası psikolojik filmdir. Şeytanın ölüsü ve dehşet kapanı bol kanlı filmleridir. Bir Sırp filmi iğrenç ötesidir. Mideniz yoksa izlemeyin. Ve tabiki salo ya da sadomun 120 günü. 😎

Hills Have Eyes (2006)
    House on Sorority Row (1983)
    Motel Hell (1980)
    Evil Dead Trap (1988)
    Haute Tension (2003)
    Hell Night
    The Cell (2000)
    Necromantik (1988)
    Hellraiser (1987)
    American Mary (2012)
    Succubus (2006)
    Hostel 2 (2007)