Pist! Bakarmisin lütfen.?

Bana tavsiye edebilecegin bir kitap var mı varsa yazarinin adiyla yazarmisin ve seni etkiliyen neydi?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• uçurma avcısı.

0|0
    0|0
    • 4 yil once okumustum bana sorulsaydi bende bu kitabi onerirdim bu yuzden en iyi cevap dedim kitabi cok beyendigim icin bende kitap okumak isteyenlere oneriyorum mutlaka okunmali bir cirpida bitirilir

• teşekkür ederim :) kesinlikle okunması gereken bir kitap şiddetle tavsiye edilmesi gerek :)

Erkekler Ne Diyor 19

• ece temelkuran BİZ BURADA DEVRİM YAPIYORUZ SİNYORİTA
    2. kendisini okuyup, doyamadığım üzerine 1 sunum yapıp bir de ödev yazdığım kitap. bütün bunlardan sonra diyebilirim ki
    abd'ye kafa tutabilecek bir hareketin ilk kıpırtılarının yaşandığı ülkeyi,
    devrimcileri dövmeyen, onlara eylemlerinde destek olan; hatta bizzat devrime katılan bir ordunun olduğu ülkeyi,
    yoksulluğu ve onun , dünyayın bize uzak bir köşesinde, nasıl yok edilmeye başlandığını,
    abd'den korkmayarak, onun inadına giden ve bunları lafta bırakmayıp icraate döken bir ülkeyi

anlatan bir kitaptır.
    BİR OKURUN YORUMU ve hayatımda okuduğum en ıyı kıtap her sayfasında şaşırtıyor sızı yapılanlar

0|0
    0|0
  • Galileo nun yazdigi ikibuyuk dunya sistemi hakkinda diyaloglar okuyabilirsin. Dunyadaki yazilmis ilk bilimsel kitab kesinlikle seni etkileyecektir.
    Ikinci kitap jan jak russounun yazdigi bilimler ve sanatlar uzerine soylev burada bilimler ve sanatlarin gelisimi ahlakin gelismesine katkida bulunur mu sorunsali isleniyor. Aydinlanma donemi yazari jan jak russo nun bu odullu kitabini tavsiye ederim. Ama yine de istedigin turde kitap sorarsan yardimci olurum.

0|0
    0|0
  • nar ağacı- nazan bekiroğlu...
    yazarını tanıyorum seviyorum... uslubunu beğeniyorum... kurguda fena değildi... oku derim... ama zevk meselesi :)

0|0
    0|0
  • Baa mı pist didin?

0|0
    0|0
  • İslamın bilimle bir açıklamalı güzel bir kitap önerebilirim istersen.

0|0
    0|0
  • beraber yürüdük biz bu yıllarda.. degisik bir çalısma hükümet ile ilgili son 12 yılda çıkmış haberleri röpörtajları toplamıslar.. ilginç anektodlar var..

0|0
    0|0
  • www.hizlial.com/.../10066768
    Okumayı sevmiyorum ama Bu adam king.. :D

0|0
    0|0
  • Yazari bilmem. Seytanin atlilari kutsal kasenin pesinde oku. Bulamazsan reis var, bay pipo var. Soner yalcin iyidir

0|0
    0|0
  • Gerilimden hoşlanıyorsan Tess Gerritsen kitapları harikadır.

0|0
    0|0
  • Sabah uykum soğuk kahve ") bunları okumalısın ") ve pist değil phisst "))

0|0
    0|0
  • Zülfü Livaneli - Kardeşimin Hikayesi...

0|0
    0|0
  • Psikopat adlı kitabı okumuştum
    keith ablow'a ait
    insan psikolojisine dayanıyordu

0|0
    0|0
  • Dan brown - melekler ve şeytanlar aşırı sürükleyici 1 gecede okudum :)

0|0
    0|0
  • Vahsi adalet, sislerin vampiri, kayip sembol

0|0
    0|0
  • mehmet coşkundeniz- aşk uykusu

0|0
    0|0
  • Grange kizil nehirler sabaha kadar bitirirsin zaten

0|0
    0|0
  • Pistten yolla cikarak. Bir kedi bir adam bir ölüm zülfü Livaneli solculuk

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum kiç kitap okumadım, Kitap okumayı çok seviyorsun galiba, bana tavsiye edermisin Düzgün güzel konuşmak geliştirmek için kitap adı yazarı önerirmisin

0|0
    0|0
  • Pist mi:)) havaalanında neden kedi bulunmaz. Çünkü orda Pist! vardır nıhahahaha. Kitapmı istiyorsun kitabın adı "yumağımda mutluydum sokak kedisi oldum" yazarı garfield.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tasavvuf ile ilgileniyorsanız İskender Pala'nın tüm kitaplarını önerebilirim :) Orwell'in 1984 isimli eserini kesinlikle öneririm. Bir de Semerkant isimli bir kitabı tavsiye ederim. Hasan Sabbah, Ömer Hayyam ve Nizamülmülk arasında geçen olaylar ve Alamut Kalesi beni etkilemişti. :))

1|0
    0|0
  • 11 Dakika'nı okudun mu?
    Coelho Paulo?

0|0
    0|0
  • Bin muhteşem güneşi de okumuşsunuzdur muhtemelen
    Ben ölümcül virüs ve genetik miras diyorum, çok iyiler

0|0
    0|0
  • ne tarz kitap okursun?

0|0