Bulgaristan Muhacırlarını nasıl bulursunuz?

Ailem bulgaristan göçmeni muhacir dedemler gelmiş. Nasıl bulursunuz millet olarak. Bazılarına biraz ters geliyor nedense.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Biz 30 senedir bu ülkenin evladı olalım, it gibi çalışalım, didinelim, vergi verelim ama elimizine kıçı kırık bir şahin bile geçemesin. Sen çifte vatandaş olup, . ıçın orada sıkışınca buraya gel, burada sıkışınca oraya git. Evini dik, altında bmw'lerle volkswagenlerle bu ülkenin çocuğuna hava yap. tasvip etmiyorum kusura bakma.

0|0
    0|1
    • Hocam bende bu ulkenin vatandasiyim dedemler ballan savasinda gelmisler. Oraya gidip geldigimiz bmw miz yok. Sadece sarisiniz diye insanlar tersliyor gavur diyor. Ama sende o zihniyettesin sanirim

Kızlar Ne Diyor 4

• Gayet de güzel/yakışıklı oluyorlar. Kıskançlıktan millet ne diyeceğini şaşırmış.

0|1
    0|0
    • Yani bencede kıskançlık sarı saçlarımı kiskaniyorlar

• aman bosver ben bulgaristanda yasiyorum bulgar misin sorusundan biktim ama takma bence sen kendini biliyosun digerlerini bosver

0|1
    0|0
    • Takmiyorum zaten kendi cahillikleri öyle diyenlerin

• nasıl bulacağımı bilsem hiç durmam bulur evimin direği yaparım

0|1
    0|0
    • Haha o kadar iyi mi buluyorsun

• ne manada ters? sevgilim de senin gibi bayyilirim

0|1
    0|0
    • Böyle sanki Türk degilmisiz gibi davranan var. Kumral oldugum icin gavurlara benziyon diyenler bile çıktı

• benim sevgilim de kumral ama gayet de türk belki bulgaristan kelimesini duyduktan sonra ortaya çikan onyargilarin kurbanisindir amma bana sorarsan kafaya takmaya gerek yok

Erkekler Ne Diyor 3

• ben bulgarıstan gocmenıyım hemso takma kafana bız onlardan daha turkuz canakkale savasından sonra oraya yerleşmişiz burdakıler coğunun atası bıle savasmamış canakkalede

0|0
    0|0
  • toprak sayılırız bea

0|1
    0|0
  • yok neden ters gelsin onlar da insan işte millet olarak yargılamaya gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...