Kazım Koyuncu Hayatta olsaydı şuan müzik yapan sanatçılar arasında hangi sırada yer alırdı sizce?

Şarkılarla geçtim aranızdan dedi ve 33 yaşında öldü Kazım Koyuncu

hepimizin çoğu şarkılarını dilimize dolayarak söylediğimiz usta sanatçı Kazım Koyuncu 25 Haziran 2005 te daha 33 yaşında akciğer kanserinden vefat etmişti. ölümünün üzerinden 7 yıl geçecek bundan 17 gün sonra.. Keşke hayatta olsaydı diyorum ama takdir-i ilahi işte..

Hayatta olsaydı şuan müzik yapan sanatçılar arasında hangi sırada yer alırdı sizce?

Kazım Koyuncu hayatı : link

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu popüler kültürün içinde onun gibi müziğini yapıp çekilen sanatçılara yer yoktu maalesef.Ona sevenleri ve dinleyenleri yeterki.Keşke yaşasaydı.Allah rahmet eylesin.

1|1
    0|0
    • kim bilir bu kadar abuk sabuk kendini sanatçı sanan tiplerin içinde göremediğimiz kaç cevherin arkasından da böyle diyeceğiz..

• gel gör ki... benimde akciğerlerimde rahatsızlık var.. astım tedavisi görüyorum.. akciğerlerimde nodüller var.. bu beni üzmüyor açıkçası.. ve bunun hastanede ortaya çıktığı tarih 25 Haziran 2009.. düşünüyorum bir gün bu dünyadan gideceğiz hepimiz. ama arkamızda Kazım ustamız gibi iyi şeyler bırakırız inşallah..

• Çok geçmiş olsun.Üzülme zaten hastalıklar insanlar için.Eninde sonunda ölücez bir çaresi yok ölümün.Dediğin gibi herşey iyi hatırlanabilmek için.

Kızlar Ne Diyor 4

• "Deklanşöre, Kazım ( Koyuncu ) hastalandığında basmaya başladım. Hastaydı… Öleceğini öğrendiğimde, peş peşe basmaya başladım. Her basışımda, 'gitme, n’olur ' diyordum. Durdurmak istiyordum zamanı. Gittikten sonra da, 'n’olur gel' diye devam ediyorum. Fotoğrafçılığım, benim için bir kayıp hikayesi. Susup seyredebildiğim bir hikaye. Yoksa, fotoğrafçılık umurumda değil. Makinemi her yere, herkese 'sen gittikten sonra' diye doğrultuyorum. Onsuz, yalnız ve güzel. Hatalarımızı bile affedemediğim, buruk bir arkadaşlık hikayesi. Sanırım fotoğraf makinelerim de gözyaşı tabancam… " Umay Umay

link

0|1
    0|0
  • Şimdikiler sanatçı mı? Sanatçı kimliğine yakışan nadir insanlardandı Kazım KOYUNCU. Mekanı cennet olsun.

1|2
    0|0
    • aynen toprağım.. hey gidi.. Gelevera deresi, yalnızlığı anla, ya ne süper şarkılar ya.. dinliyorum şimdi..

• Neo ist katiliyorum.. Allah rahmet eylesin O na...

0|1
    0|0
  • Muhteşem bir adamdı bana göre,çağdaş,kültürlü,kendini iyi yetiştirmiş.Allah mekanını cennet etsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kazım koyuncunun yeri gerçekten büyüktür. Karadenizin gelmiş geçmiş en değerli sanatçılarındandır. Keşke yaşasaymış bende diyorum ama elden hiçbirşey gelmiyor. Belki sanatçılar arasında iyi bi yere sahip olmazdı ama karadenizde her zaman sevilen bir sanatçı olarka yerini alırdı. O bizim gönlümüzde her daim şarkılarla onu unutmadığımızı gösteriyoruz. Bu parça da benden tüm KS kullanıcılarına gelsin --- > link

1|1
    0|0
    • teşekürler kardeş şarkı için.. bence çok kişi dinlerdi. şimdi bile dinliyor herkes biliyor seviyor. o şarkıcı değil diyor Kazım Koyuncu diyor iş yerindeki karadenizli olmayan arkadaşlarım. Allah rahmet etsin..

• kesinlikle ya öyle.. ama bu adam bir cevherdi gerçekten düşünceleri ile de şarkıları ile de..

• Yapacak birşey yok :) Giden gidiyor hayat aynı şekilde devam ediyor. Biz de onu şarklarıyla yaşatmaya devam edicez o halde.

• o konuda birşey diyemem fakat madem bunu gündeme getirdin şunları sorgulamalıyız 33 yaşında birisi neden akciğer kanserinden ölür. bunun sebebi ne olabilir. karadeniz de yaşaması mı. yoksa başka birşey mi mutlaka bir sebep vardır teşhis konulurken.

1|1
    0|0
    • o ayrı bir konu elbette. karadenizde bu tür vakalar çoktur. çernobil vakası oldu bir kere 85 yılında. diğer bir hususta akciğer kanseri vakaları günümüzde çok olmaktadır. çalıştığım kurumda 4 kişinin ailesinden akciğer kanserinden dolayı vefat edenler oldu.

• benim gözümde idealist bir insandı hiçbir zaman düşüncelerinden emellerinden taviz vermedi..türkiyenin john lennon ı idi..çoğu sanatçının önünde olacağı kesin

0|1
    0|0
  • şahsına münhasır bir insandı. severdim kendisini ve şarkılarını.

0|1
    0|0
  • 6. sırada olurdu

0|1
    0|0
  • Harika bir sanatcıydı ...

0|1
    0|0
  • Kazım Koyuncu Candır Hemşerim Benim ama burda şunuda belirtmek istiyorum karadenizde birçok insan kanserden ölüyor ve bunun en büyük nedeni çernobil faciası unutmamak gerekir

0|0
    0|0
  • aynı sırada...belki bir tv programı yapardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...