"Grinin Elli Tonu" film fragmanı hakkında düşünceleriniz neler?

Filmin fragmani hakkinda dusunceleriniz? Bence yila damgasini vurucak filmler den biri:) ki zaten oyunculara soylenilecek soz yok hepsi harika.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer filmide kadınlar üzerinde kitabın etkisini yaratacaksa, sinemalara yakın otellerin, günlük kiralanan dairelerin güzel para kazanacağı kanaatindeyim. Filmden çıkan çiftler için tabi.

Yakışıklı gençlerimizde sinema çıkışında kapı yanında takılırlarsa sevgili bulmaları daha kolay olur sanki, haksız mıyım?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yurt dışındaki eleştirmenler erkeği kitaba uyumsuz şekilde gereksiz şekilde fazla yakışıklı bulmuşlar. Sert, hırçın, karizmatik bulmamışlar bulamamışlar kısacası fazla hanım evladı. Kızı da kitaptaki kızdan çirkin bulmuşlar.

0|0
    0|0
    • kesinlikle doğru söylüyosun. kitaptaki karakterlerin yansıtılabileceğini hiç sanmıyorum bu yüzden filmin kitap kadar etkileyici olacağına inanmıyorum. oyuncular çok yanlış seçilmiş. zaten bir sürü kişi kitabı seks üzerine kurulu algılıyor filmde çok farklı olmayacak.

• kitabını okuyan herkes filmini dört gözle bekliyor kitabı okumadım ama eski sevgilim bir sayfasını yazıp yollamıştı çok etkileyici :d

0|0
    0|0
  • Kitabı hakkında bir kaç duyum aldım. genelde ses getiren kitapların filmleri pek iyi olmuyor. (Bakınız millenyum üçlemesi, melisa p). oyunculardan kimler var filmde?

0|0
    0|0
  • seksler değil kitabı okudum seks için ama seksten ziyede aşk hikayesi hoşuma ğitti artık seks değil aşkı istiyorum

0|0
    0|0
  • Biraz p*rno grafik bir filim olacak ama izlenir 😈😈😈😉😉

0|0
    0|0
  • Soft p*rno olması yüksek ihtimal. Kitap zaten o şekilde patladı.

0|0
    0|0
  • canın mı çekti :)))

0|0
    0|0
  • İlk kitabı, Yatmadan önce 100 fırça darbesi kitabını okumuştum... Filmini izlemedim izlemem de... Onun yerine internetten p*rno izliyorum... :))

0|0
    1|0
  • seks sahnesi fazla mı acaba?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• fragman güzeldi ama filmi izleyebilir miyim bilmiyorum. arkadaşım kitabı önermişti kitap kurdu ben direk okumaya başladım ilk 100 - 150 sayfa normal ilerileri açayım dedim okumamla kitabı fırlatmam bir oldu. zaten direk geri verdim. Allah'ım ne garip şeyler yazıyordu! filmde o sahneler çıkarsa odadan falan kaçarım hiç gerek yok kasmaya.

0|0
    0|0
  • kitabı kadar etkiler mi bilmiyorum.. açıkçası fragman hayal ettiğim gibi değil vasat olmuş ama izlemeyi çok istiyorum.. getmeyi düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Üç kitabıda okudum ama hangisi orjinal fragman anlamıyorum youtubeda bir sürü var orjinalini atar mısın? Ayrıca her sahne olmayacaktır tabi filmde:)

0|0
    0|0
  • Oyuncular bence olmuş Ana zaten sonrada açılacak. Jamie de çok havalı. Ama kitaba göre fragman çok sönük kalmış ve Türkiye'de oynatılacağına göre de aman aman şeyler beklemeyin bence

0|0
    0|0
  • zengin, başarılı ve yakışıklı esas oğlanımızın sıradan bir kıza aşkı gibi bir izlenim vermiş :D

Dipnot: ne okudum ne de hakkında bir bilgiye sahibim

0|0
    0|0
  • Bence basrol kesinle ian somerhalder olmaliydi.. :(

1|0
    0|0
  • Oyunculuklari güzel olucak kesinlikle ama kitaplarının tadını bence veremez :D yıla damgasını vurucam o ayrı bir konu

0|0
    0|0
  • bence fragman iyi güzel bişey olcağa benziyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...