Piyano dinlemeyi veya çalmayı sever misiniz?

Aranızda henüz yeniyim ve merak ettiğim bir soru. Kendim 16 yaşımdan beri uğraşmaktayım şuanda Dolmabahçe'de bile çalabilicek duruma eriştim. Sizden de çalabilen veya dinlemesini seven birileri var mı? Benim idolüm ve aynı zamanda dinlemeye doyamadığım birisini sizlerle paylaşayım belki seversiniz. Teşekkürler sevgiler saygılar. Ludovico Einaudi - Una Mattina

0|1
7|7

En İyi Kız Görüşü

• 6 yıldır çalıyorum Bach Mozart özellikle barok donem tercihimdir tabii arada Romantık donemde 🎹🎹

0|3
    0|0
    • Bende aynı süre içerisindeyim. Ben genelde insanın duygularına hitap edebilen eserleri çalıyorum. Yanii, bir anda coşturup bir anda hüzüne boğuyorum :)) Benim ise çalmayı en sevdiğim 3 eser, Ludovico Einaudi - I Giorni, Castle in the Sky - Joe Hisaishi, Childhood Memory - Bandari, The Rain - Joe Hisaishi (özellikle bunu gerek studyoda olsun gerek sahnede insanı tuhaflaştırabiliyor :)) )

• Seninde böyle bir işle uğraşıyor olman güzel. teşekkür ederim yorumların için.

• Ben teşekkür ediyorum :)

Kızlar Ne Diyor 6

• dediğin parçayı açtım dinliyorum. maalesef benim piyano konusunda pek bilgim yok. ama parça çok hoşuma gitti. keşke bir kaç tane daha paylaşsaydın.

0|1
    0|0
    • Bir bayan üyemizin göndermiş olduğu parçayı dinleyebilrisin, bir cevapta da bir kaç parça ismi yazdım onlarada bakabilirsin. Eminim ki çok beğeneceksin :)

• Ben 9 eylulde konservatuvardaydim ve orada piyano ritmin her seyidir.. Cok severim

0|1
    0|0
  • cok sewerım dınlemeyı

0|1
    0|0
  • 1 yıldır çalışıyordum şu an bıraktım dinlemeye'de bayılırım.

0|1
    0|0
    • Bence tekrar başlamalısın. Böyle güzel birşeye başladıysan bırakma :)

• Dinlemeyi seviyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=dXTLomOF_R4

dinlemediysen dinlemeni tavsiye ederim. Tüm şarkıları çok güzel.

0|0
    0|0
    • Yiruma'nın çoğu eserini sürekli çalmaktayım. Altın koleksiyon değeri görür sanatçının tüm eserleri. Ruhunu katabilen sanatçılardır -ki ilahm alıp çaldığım sayılı sanatçılardandır. Teşekkür ederim.

• Bu arada, Aynı sanatçının bir eseri, Kiss the rain. bu da iyidir.

• Tüm eserlerini dinledim zaten. Ayrıca en sevdiğim bu olduğu için bunu link attım. Denk geldi demekki :)

• Eskiden çalmayı isterdim de şimdi hevesim yok gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• calmayı bilmiyorum ama dinlemesi güzel dün mü yoksa diğer günmü bir arkadas paylaştı piyano ile ilgili soru hosuma gitti sorunsundaki piyano müziği

0|1
    0|0
    • Bazı yorumlarda ki isimleri mutlaka dinlemelisin hoşuna gidiyorsa eğer. birisini bile beğenmeyeceğini sanmıyorum. :)

• bir göz atarım dostum eyw

• Ben baya ilgi duyuyorum şu sıralar piyanoya. Ama asker olduğum için ne yazık ki kursa falan gidemiyorum. Askerlik biterse inşallah gidicem :) atarsa 182

0|1
    0|0
  • Sesi güzel, ben seviyorum. Özellikle Jazz müzikte çok güzel oluyor.

0|1
    0|0
  • Evgeny grinko der susarım :)

0|1
    0|0
    • :) Kesinlikle öyle fakat o kişi bir piyanist değildir. sadece belirli parçaları çalmayı biliyor.

• piyanoya bayılırım ama hiç çalmadım.

0|1
    0|0
  • Detaydan anlaşılacağı üzere hava atma amaçlı sorulan bir soru bu

0|0
    0|1
    • Görüşüne saygı duyarım lakin öyle değil. Hava atmak isteseydim çok daha farklı sorulabilecek bir soru olurdu. Nasıl görmek istersen öyle görürsün.

• Dolma bahçede bile çalabilecek durumda olduğunu belirtmek hava atmak dikkat çekmeye çalışmak değil de nedir? Nedir bu ölçüt?

• Aslında artık cevap vermeyi keseceğim. çok saçma çünkü. İyi günler.

• Vay be millet elit olmuş bende oturup azer dinliyom:-D

0|0
    0|0
Yükleniyor...