Önerebileceğiniz yabancı film?

Arkadaşlar öncelikle bayramımız mübarek olsun ^^ şöyle macera gerilim korku tarzı güzel ve izleyince saran bitmesini istemediğiniz filmler önerebilir misiniz?

Güncellemeler:
Kızlar sizdende cevap bekliyoruum :d

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yamyam katliamı, bir Sırp filmi, soldaki son ev, mezarına tüküreceğim, şeytanın ölüsü, otel serisi, işkence, testere, korku kapanı, işkence odası, Teksas katliamı, american Mary, korku kapanı, necromantik, gozu, Little Deaths
    The Cell (2000)
    Necromantik (1988)
    Hellraiser (1987)
    American Mary (2012)
    Succubus (2006)
    Hostel 2 (2007)
    Salò, or the 120 Days of Sodom (1975)
    Boxing Helena (1993)
    Gozu (2003)
    Little Deaths (2011)
    The Hills Have Eyes (2006)
    House on Sorority Row (1983)
    Motel Hell (1980)
    Evil Dead Trap (1988)
    Haute Tension (2003)
    Hell Night. 😎

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen bana nasıl irşey izlemek istediğini söyle ben sana hayatının sonuna kadar arşivine koymak isteyeceğin bir film söyleyeyim.

1|0
    0|0
    • Gerilim istiyorum ama öyle hayalet falan olmayacak şeytanlar olacak ele geçirme olsun şeytanla anlaşmalar olsunböyle ele geçirilen insan havaya kalksın falan ürpertici şeyler olan bir film istiyorum ^^

• Barton Fink bence gerilim konusunda ve özgünlük konusunda tavan bir filmdir. ama sen hem gerilim hem korku tarzı birşey istiyor gibisin tam karar veremedim arşivin arasında gözüme bu çarptı izle pişman olmasın.

• Teşekkür ederiim ^^

• True Detective.

1|0
    0|0
  • Jennifer korkunun ustasi?

1|0
    0|0
  • yatmadan önce 100 fırça darbesi mükemmel. Süper bir gerilim ve macera filmidir.

0|0
    0|0
  • hızlı ve öfkeli

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ghajini var ama korku değil aşk ve komedi karışımı ama çok ağlarsın izleyince. hala etkisindeyim. hint filmi belki biliyosundur aamir khan oynuyo adam karizma ve 49 yaşında olmasına rağmen. izlemeye değer :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...