Metal yada Rock müzik dinleyenlerin hayata bakışları nasıl dinledikleri müziği tarzlarına yansıtırlar mı?

Rock yada metal dinlemiyorum ama merak ettiğim bazı yönleri var dinleyenler hakkında mesela hayata bakışları nasıl dinledikleri müziği tarzlarına yansıtırlar mı? Vazgecilmezleri neler Alkol tüketmeyi neden çok severler ve neden Rock müziğin olduğu yere sadece giderler çokkkk aşırı merak ediyorum :)))

Güncellemeler:
Bu arada Mor ve ötesi ve Duman ın Dinimize bakışını nasıl değerlendiriyorsunz? Bunu bi alt başlıkta değerlendirirseniz sevinirim :)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kim anlatıyor kim sokuyor böyle şeyleri kafanıza:D İyi diğerleri gibi metalciler satanist mi dememişsin en azından.Metalciyim 8 yaşından beri metal müzik dinliyorum.Neredeyse hiç alkol tüketmem.Müzik tarzımı tabi yansıtırım sen sokakta hiç punk ve ya rap dinleyip takım elbise giyen insan gördün mü?Mekan ayırt etmem arkadaşlarımın gittiği her yere ortama uymak için giderim.Yeter ki türkçe pop çalmasın.

Mor ve ötesi dinlemem.Dumana değinirsek sana ne ve ya bana ne kime ne?Sen başka bir dindeki adama''Yahu Kamil sen niye katoliksin?'' diye soruyor musun? Saçma olur bende onların düşüncelerini eleştiremem.Herkesin inancı kendine onlarda beni eleştiremez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben rock dinliyorum, metal müzik olarak bazılarını dinliyorum, ama türkiyede rock müzik yapanlar bana pop müzik dinliyormuşum hissini veriyor :) Ayrıca rock müzik dinlemem rağmen ne bara gittim, nede ağzıma içki almışlığım var hoşuma gidiyor özellikle elektro gitar sesi beni benden alır. Mutlu olmak için dinlerim :)

1|1
    0|0
  • güncellemede ayrı bi zıcmışın .S

2|2
    0|0
  • Bizlerin belgeselini çekmeliler o zaman değişik bir türüz biz -_- Benim dış görünüşümden pek anlayamazsın rock-metal müzik dinlediğimi.Alkol de kullanmıyorum. Sadece iyi müzik dinliyorum ben ;)

0|0
    0|0
  • hayatı acımasız bulurlar hayatlarına kötü yönde bakarlar ben böyle diğe biliorum pek fazla bilgim yok

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Orhan Gencebay hastasıyım bunu çevremdeki herkes bilir

Fakat tıpkı Orhan Gencebay gibi, alternatif akımları ve çıkış yerlerindeki müzikleri de severim. Dumanı da dinlerim yeri geldiğinde sepulturayı da. Rap de dinlerim.

ikincisi Metal veya Rock dinleyenler alkol içecek diye bi şart yok. Ona bakarsan benim dinlediğim Orhan Gencebayı dinlerken de Alkol alan çok esrar çeken çok sözüm ona. Ne yani onları dinlerken bi vecibe mi bunları yapmak. değil.

0|1
    0|0
    • :))) Orhanla bozmuşsun kafayı anlaşılan :)))

• haklıyım tabi lan cevap bile yazamadığına göre..

• hıhı. haklısın...

• ingiliz kredıl of fild yani pislik yatağı... gerisini anlatamıcam. izleyin lütfen. youtube.com/watch?v=wKdYNFoDync

0|0
    1|1
  • yansıtırlar...

0|0
    0|0
  • Komikmiş ehe

0|0
    0|0
  • Metalci kızlar veriyomuş diye duydum

0|0
    2|0
    • ciddi diyorum bende öyle bişey duydum ama bunu metale bağlamak ne kadar doğru? Aklıma şu geliyor aslında Çok ALkol tükkettikleri için yaptıkları sence nasıl fikir?

• cob çekil kürsüyü bana bırak wdjfnksdjc

• ee bıraktıı yorum nerde :D

• yansıtan var yansıtmayan var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...