Komsu cocuğu <3 Kızlar yardım?

Merhaba kızlar komşumuzun bir çocuğu var ona ders veriyorum üniversiteyi kazanması için şimdide kazandı çocuğu çok seviyorum onun için herşeyi yaparım o derece şimdide aynı bölumde okudugumuz icin ona hazırlık dersi veriyorum. Yanına gittiğim makyajıma kiyafetlerime özen gösteriyorum dekolteli kiyafet giyerek onun dikkatini cekmeye calisiyorum ama çocuk mal gibi ya hic bir tepki vermiyor bana baktığını görüyorum ama duygusal degil gibime geliyor. Ben bu çocugu kendime nasil aşık ederim?

0|0
5|36

En İyi Kız Görüşü

• arada ki yaş farkı kaç :)

0|0
    0|1
    • Ben 21 o 20

• profilime tıkla , sağ üstte takip yazıyor ona tıkla bakalım :)

• Ne oluyoki onu yapinca :) cahilim bu konuda.

Erkekler Ne Diyor 36

• Aha bir sapık öğretmen daha

0|1
    0|0
  • Zorla güzellik olmaz beğenmiyor demek ki seni

0|0
    0|0
  • Sanırım biraz saf :D

0|0
    0|0
  • l*n daha 3-4 gün önce bu sorunun aynısını birisi erkek profilinden paylaştı. bana ders veriyo mini etek giyip geliyo nasıl kurtulucam diye ya hikaye yazıyorsun tek başına ya da 2 nizde bu sitede dolaşıyorsunuz ve haberiniz yok

1|0
    0|0
    • Ciddi misin ismi ne biliyomusun?

• Sorularda geriye git dedi biri basligi bu kiz la basliyor dedi usteki cocuk cevaplari oku zaten soruyu yazmislar buraya :(

• onu diyen ben oluyorum zaten :D

• ul. an ne bencilsin.

0|0
    0|0
  • Yapacan tek şey her şeyi açıklamak ilk adımı sen at belki çocuk utangaçtır bakıyor dıyorsun demekki ilgisini cekıyorsun bence dene ilk adımı

0|0
    0|0
  • bir iki kerede dışarda buluşun

0|0
    0|0
  • Çekiniyordur senden

0|0
    0|0
  • merak etme duş alıyoken veya yalnız kaldığında sana sol yahut sağ eliyle değeri veriyodur o. saçma sapan işler yapıyormuşsun.. böyle yaparak dikkatini ancak cinsel yoldan çekersin. çekiyosundurda.

0|0
    0|0
  • Dekolte giyerek asik edebilecegini mi zannediyosun? Ben simdiye kadar yuzlerce asik olmustum öyleyse. burnuma kadar sokulan dekolteleri yatakda daha detayli gordugumu soyleyebilirim. zaten en fazla bu olur aşk falan bekleme bu yolla.

0|0
    0|0
  • Bizi işletiyosun gibi geldi kardeş

0|0
    0|0
  • bana da ders veririmisin sen :) :P

0|0
    0|0
  • ona daha yakın ol sertleştirmeye becer gerisi kolay ;)

0|0
    0|0
  • Üstüne atla çocuğun

0|0
    0|0
  • aşkı bilmemde başına başka iş gelmesin gösterecem diye:D

0|0
    0|0
  • %9999 çekiniyordur. dışarıda buluşmayı teklif et, ders ders ders olmaz öyle kuzum.

0|1
    0|0
  • cocugun ic yapısına inmek lazım. d

0|0
    0|0
  • daha fazla zorlama
    diyorum ben^^

0|0
    0|0
  • Sende biraz yakınlaş ona... Mesela ders anlatırken biraz sende bak :)

0|0
    0|0
  • sana karşı ilgisizdir belki

0|0
    0|0
  • Kendin Ol Dekolteyle Olmaz Doğal Güzeldir.

0|0
    0|0
  • Çocuğu taciz et :D

0|0
    0|0
  • Benimle çıkmassan hakkımı helal etmem o kadar ders verdim de

0|0
    0|0
  • Duygusal yakls

0|0
    0|0
  • ahhh zalim dünya şu hayata bak ya..

0|0
    0|0
  • Olmaz bence olcak olsa olurdu. d

0|0
    0|0
  • La senin gibi kiz bize niye denk gelmio * ya

0|0
    0|0
  • Kaç yaş büyüksün acaba?

0|0
    0|0
    • 1 yas

• Yani utanıyo olabilir ben mesela sevsem bile çıkıpta ders aldığım birine çok güzelsin bilmem ne diyemem =) yanlış anlaşılmaktan korkarız biz erkekler senin duygularını söylemen gerekiyor çok sıkışık bir durum çünkü veya sevdiğini belli et.

• Kazanmasını bekledin kazandı bir anda bir aşk hissettin. kazanamasaydı?

0|0
    0|0
  • açıkca söyle işte ne uğraşıyon.))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• bu sorunun erkek versiyonuu gordum sabah. bildigin erkegin bahsettigi dekolteli sendin ha xq ikinizde sitede misiniz xqxq

1|1
    0|0
    • Üste biri daha boyle dedi link falan atabilirmisin? Beni sevdigi soyluyormuydu?

• ben bunu yazdım inanmadılar. kızlar yazınca inandılar. kız dayanışması bu olsa gerek :)

• Ne sandin @cya.. :p
      Tuh keske bu sacmaliklara hic girmeyip ders verseydin sadece, yazik cocuk kivraniyor gelmis burada gunaha girecegim diye.

• seni arkadaşı gibi görüyodur

0|0
    0|0
    • Sorunda orda 1 ayim kaldi uniye baslamada bu cocugu asik etmem lazim kendime

• sana ilgisi yoksa bunu yapmasın hem kendini aşagılama bence dekolte giyip seni severse sen oldugun için beğensin seni sevmiyosa ilgilenme bile

• oha anasını ben bunun dün erkek versiyonunu okudum sen hayırdır la?

1|1
    0|0
  • ondan büyüksen bakmaz. edepsiz. dekolteli kıyafetler giyiyomjuşsun bir de

0|0
    1|0
    • Ya ben cocuğu kendime asik etmeye cakisiyorum? ne yapabilirim baska

• vücdudunlamı edicen. neyse çocuk düzgün çocukmuş

• 1 ayım kaldi bu cocuk uniye gitmeden asik etmem lazim kendime. ondan bu yontemi sectim

Yükleniyor...