Başka bir hikaye tamamlama oyunu sorusu, oynamak isteyenler?

Bilmeyenler için oyun şöyle. Hikayenin sonuna ait bir cümle söyleniyor ve oradan yola çıkarak evet hayır soruları sorarak olayı çözmeye çalışıyorsunuz soruların cevabı yalnızca evet hayır olabiliyor. Olayı çözmek, hikayeyi tamamlamak için verilmiş diğer cevapları da takip etmek lazım elbette parçalar birleşe birleşe çözülüyor ancak. Hikayemiz şöyle. ''Çölde bir adam çırılçıplak bir şekilde yatıyor. Ölmüş elinde de bir kibrit çöpü var. Sizce bu adam buraya nasıl gelmiş olabilir?''

Not: Sorunun cevabını bilenler varsa söylemesin pat diye cevap söylenince bir anlamı kalmıyor oyunun.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Sigarasini yakmaya calisirken orman yanmis , collesme baslamis, agaclar yok olmus, adaminda kiyafetleri yanmis ve cesedi oyle 2. derece yaniklarla orada kalmis ama kibrit copu sihirli oldugundan o yanmamis. aslinda kibrit copu seytanin dunyada vucut bulmus haliymis ormanlari yakarak insanlara kotuluk yapmak istiyormus adamin beynini ele gecirip onu buraya getirmis ve adam mavi larkini yakarken bu olay vuku bulmus HAYAL GUCUME SOKAYİM asdfghjk

0|0
    0|0
    • Bence sen soruyu yazanların hayal gücünün ötesine geçtin, onlar bu kadar kompleks düşünmemiş ama güzeldi seninki :)

• Cok korku filmi izledim bilinc altima girdi neyse okuyalim bakalim dogru cevabi

• Bir uçak var uçağın içinde cıplaklar partisi veriliyor. Herkesin kafa miss ucak alcaktan uçtuğu için kapısı açık. Bizim adamda kapnın önünde serinlemek icin takılıyor. Kafa mis tabi sigarayı çıkarıyor kibritide cıkarıyor tam yakıcakken assa düşüyor uçakta o sırada çölün üstünden geçiyor. Adam çöle düşüyor. Bu kadar mayk.

0|0
    0|0
  • adam ormanı yakmış

2|0
    0|0
  • Tam benım oyunum ama yorgunum su an

0|0
    0|0
  • GEZEREK :D :D

1|0
    0|0
  • Eger olmusse oraya nasl gelicekki. d

0|0
    0|0
  • cevap çok uzun yazayım mı genede?

0|0
    0|0
    • Soruda belirttim zaten not olarak cevabı biliyorsanız paylaşmayın diye amaç bilmeyenlerle oynamak, çözmeye çalışmak.

• eh benim mantık sorusu sorupta mantıktan bir o kadar uzak olan arkadaşım. madem cevap paylaşılmayacak o zaman bu soru niteliğimi taşır. hem cevabı bulmak isteyipte bulamayan yanıtlara bakarak cevap vermeye çalışır kendisi çözmek isteyen değil canını sıkma..

• Amaç cevabı bilen birinin söylemesi değil bilemeyenlerin çözmesi bunu da belirttim özellikle bilen varsa söylemesin diye elbette birileri biliyor olabilir ama ben o amaçla sormadım soruyu okumadan yazıyorsun buraya cevabı sonra beni mantıksızlıkla suçluyorsun nesi mantıksız bunun bilmeyen oynamak isteyen varsa gelsin çözelim birlikte dedim ayrıca oyuna birden çok kişi katılıyorsa yakalanan diğer ipuçlarını takip edebilmek adına diğer cevapları da okumak gerekiyor okuyanlar oluyor o yüzden sorum cevap nedir değil dikkat edersen

• noluyor burda:/

0|0
    0|0
  • geze geze gelmiş :D

0|0
    0|0
  • Adam ruya goruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...