BONZAİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Arkadaşlar Bonzai diye bir illet çıktı. Bu illet hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Aynen öyle , aslında yeni çıkmadı. Bir süredir vardı , sadece yaygınlaşmaya başladı. Ben 4. leventte oturuyorum ve birçok arkadaşımı kaybettim bu pislikten dolayı. Bir heves olarak başlıyor ilerisi de geliyor. Bırakamıyorsun alışkanlık haline geliyor sigara gibi. En yakın arkadaşım kullanıyor kaç kere dememe rağmen bıraktıramadım. En sonunda muhattabımı kestim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu siteye gelene kadar ismini bile hic duymamisdim..

0|0
    0|0
  • esrar bulunamayınca koşulan şey.

0|0
    0|0
  • Güzel kafa yapıyor. Bırakın kim içerse içsin size ne? İnsanın kendi özgür iradesi bence. Sonunu bile bile içiyorlar sonuçta. Kendi tercihleri.

0|0
    1|1
    • Çok kötü bir şey kimse içmesin! Herkes acı çekiyor bonzai bir çözüm değil kesinlikle..

• Genelledim ben.

• bir o eksikti torbacılar yetmiyomuş gibi

0|0
    0|0
  • ağaç mı

0|0
    0|0
  • aynen herkesin ağzında bir bonzai lafı. o nerden çıktı? geri kaldım olaylardan

0|0
    0|0
    • Bonzai bir çeşit kimyasal bişey :D

• Bonzai ismini duyduğun ortamdan uzak dur , kimyasal uyuşturucu diye geçiyor hatta ne kimyasalı kimileri bildiğin ot diğiyor halbuki alakası yok bildiğin zehirdir bu. Bir dumanla ölebilirsin , ölmesen bile ciddi beyinde zararlar yaşarsın. Çevrendeki kişileride uyar , içen filan varsa ailesine söyle.

• nerden bilicem nasıl bilirim mesela?

• Bütün illetler gibi yasaklanmalı. Yasaklansa herkes bonzaici olur oda ayrı konu. Bonzaime dokunmaa!! Eylemleri falan

0|0
    0|0
    • Yorum yapıyon inceden gönderme yapmaya calısıyında yazdıgını bir kendin oku yasaklanmalı- yasaklansa. Ne demek dd zaten yasak ve illegal yoldan üretilip satılan bir ürün bonzaicide güldürdü komedi ürünüsün

• Satanada çok bir ceza yok. Caydırıcı değil.

• Ve kullanmayanlar dahil herkes nerelerde satıldıgını biliyorsa polis buna engel olmalı.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bonzai bir tarım ilacıdır (Aslen) Tamamen kimyasaldır, saçma sapan bir kafası vardır,
    Kendisi ölüme sebep vermesede yarattığı etki insanların ölümüne sebep olur.
    Denemeyin bile, gidin başka şeyler yapın.

0|0
    0|0
  • Devletin güzel pazarlama ürünü? Piyasada ürüne el verip iyi kalkındırdı simdide halka oynasın tiyatrosunu ;) o kadarda kafası yok ölüm triplerinin yolcusu olma yeter ;)

0|0
    0|0
  • japon ağacıdır cok sevımlıdır evımde olmasını ısterım ama bakımı zor kesınlıkle

0|0
    0|0
  • Adı güzel ama daha sigara bile içmemiş ben onları kullanmam

0|0
    0|0
  • Hic bir sey düşünmüyorum merak iyi degil

0|0
    0|0
  • İlk başlarda güzeldi tutuyodu 4-5 saat şimdi 20 dk kafası var ufak işler sarmaz

0|0
    0|0
  • bir tane o* ÇOCUGUNUN Gençlere SİLAH'ı ne dusunelım!!!'!'

0|0
    0|0
  • Ben kullandım. Kafası çok fena. Uyuşturucudan daha fazla etki eden tek maddedir. İçmeyenler 1 kere de olsa denesin derim ama devamını kesinlikle tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...