Kitap kurdu arkadaslara sesleniyorum?

Kitap kurdunun alasi olarak ben, okuyup bitirdigim romanlarimi verip yeni kitaplar almak istiyorum. Her tur romanin oldugu koca bir torba var elimde suan. Ankarada bildiginiz ikinci el kitap alan yer var mi, ya da almak isteyen var mi aranizda?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben okuduğum kitapları takas yapamam veya satamam hepsi bebeklerim benim :)

0|0
    0|0
    • benimde oyleydi ama koyucak yerim kalmadi depoya koysam curuyup gidicek bebeklerim yeni kitap alamiyorum artik nereye koucam diye

• Benim odamda yer kalmadi salonda, küçük odada, depoda, yatağımin alt kisminda her yerde kitaplarım :P

• Teşekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende almak isterim ama malesef bende kütüphane oluşturuyorum istersen onları kütüphaneme atabilirim

0|0
    0|0
    • bir sekilde yerine yenileri gelsin istiyorum o yuzden karsiliksiz vermicem ben yalniz

• kurk mantolu madonna tum zamanlarin gelmis gecmis en iyi kitabi diyenleri duydum ben o yuzden en kisa zamanda alip okicam

• Bende kuyruklu yıldız altında bir izdivaçı çok duydum edebiyat hocam tarafından tavsiye edildi

• Ben okuduğum kitabı yakıyorum. Böyle benim fantazim. Alevlerde kavrulan sayfaları izlerken düşlere dalıyorum..

0|0
    0|0
  • bana da yardımcı olacaklar var mı 150 tane kitap duruyor boş boş takas olabilir karşılıklı gonderme olabilir istanbuldayım

0|0
    0|0
    • ne tür kitaplar? eger ilgi cekici biseyler varsa takas da yapabilirim

• gizli tarih, kişisel gelişim, felsefe, roman, biyografi, psikoloji, macera bayağı var yani

• roman macera ve gizli tarih ilgi alanim icine girer ^.^

Kızlar Ne Diyor 4

• Adil Han İşhanı, Olgunlar 2. el kitap alır. Ama ben okuduğum kitaba kıyıp da veremem başkasına bile ödünç kitap alma hastalığım var zaten ne kadar çok kitabım olursa o kadar güzel :)

0|0
    0|0
  • İstanbuldaysan Akmarda satıp ikinci el kitaplar alabilirsin

0|0
    0|0
  • beeen!! aynı durumdan acı çekiyorum. aldığım kitaplar 20-30 olunca her kitap aldığımda daha çok batıyorum ya korsan ya ikinci el almam lazım para yetmiyor çünkü. sende hangileri var?

0|0
    0|0
    • ayyyyni durumdayiz iste. dan browndan tut jk rowling e kadar tess geritsen dan tut goethe ye kadar her tur herkesin kitabi var :D ozellike istedigin bir kitap varsa liste cikar seciyim aralarindan gonderiyim sana

• aklımda bir şey yok şu anda. çünkü yarım serim yok hiç hepsini bitirdim yine de gelirse ben sana söylerim bir bakmam lazım

• seri olarak degil daha cok tek tek kitaplar var. bitek buyucu ve cirak ikilemesi var ikisi birden, ben cok sevmistim ama senin hosuna gider mi bilmiyorum ki

• zafer çarşısının arkasında adil han var oradaki kitapçılara satabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...