Diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyenler neden başarılar diler?

Diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyenler neden başarılar diler? Futbolda futbolcular rakip futbolculara, bilgi yarışmalarında rakip olarak yarışanlar diğer yarışmacılara neden başarılar diler? O başarılı olursa sen eleneceksin çok saçma değil mi?

Güncellemeler:
Rakip yarışmacı da gerizekalıydı yalan olduğunu anlamıyor :D göz göre göre yalan söylüyorlar

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• iyi olan kazansın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sadece nezaket gereği ve düşmanca görünmemek için.

0|0
    0|0
  • laf olsun torba dolsun diye

0|0
    0|0
  • saygıdan, laf olsun vs..

0|0
    0|0
  • İçten içe başarısızlık dileniyor genelde :D

0|0
    0|0
  • Kibarlık olsun diye o içten bir başarı dilemiyorlar :)

0|0
    0|0
  • Nazaketen kazanmasını istediğinden değil :D

0|0
    0|0
  • sözde centilmenlik D:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sportmenligin geregi budur. Adi üstünde oyun bu. Savas degil. Hayat memat meselesi hic degil ;)

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın.

0|0
    0|0
  • Örf anane

0|0
    0|0
  • içinden kfr ediyordur
    ondan hic bahsetmiolar. d

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bütün sporların temeli barış içinde hak edenin kazanması vardır. yani bu yapmalarının nedeni kim kazanırsa iyi olduğu için kazasın mantığıdır.
    bu düşünceye sahip olmandan herhangi bir sporu profesyonel olarak yapmadığını anlıyorum. hiçbir gerçek sporcu senin düşündüğün gibi düşünmez. hiçbir sporcu rakibi kaybettiği için sevinmez.
    o kadar zekisin ki müthiş bir tespit yapmışsın. aferin sana.
    sen bu kafayla çok yol alırsın. devam

0|0
    0|0
    • yemişim centilmenliğini, ben bir yarışmaya katılacağım katılsam da ordaki ödülü kazanmak için katılırım kimseye kendimi beğendirmek gibi bir derdim olmaz, fanatizmi de futbolun içine ben koydum değil mi

• benim sıkıntım sadece spor değil yarışma, ayrıca bırak bu g. tünü yiyeyim ayaklarını almanya brezilya maçından sonra bütün brezilyalılar ağladı

• ne alaka yazmaktan sıkıldım. brezilya yenildiyse ağlaması kadar normal olan ne var. tamam uzatma ben ne desem sen saçmalayacaksın. hadi hadi

Yükleniyor...