Müzik sizin için nedir , çaldıgınız enstrüman var?

Müzik sizin hayatınızdaki yeri nedir , ne ifade ediyo. Çaldıgınız enstrüman var mı?

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar normalde söyleyemediklerini şarkılarda bağırarak rahatça tüm kalbiyle söyleyebiliyor. Zaten insana en dost şey şarkı. huzur veriyor. :) . Ben şarkısız yapamam. ruh haline göre her insan farklı şarkılar dinler ama ne olursa olsun hep için de kendini tatmin eden. mutlu eden dert ortağı sözler vardır. :) Bu yüzden müzik çalmayan ortamlar ortam diye geçmez bende :) . Hatta bazen sırf sevdiğim müzik çalıyor diye o ortamlara girmek istiyorum. veya çıkmamak :) bilmiyorum başka kişilerde yapıyorlar mı acaba ^_^ Ne yazık ki enstrüman çalamıyorum ama piyano ve gitar çalmayı çok isterdim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Muzik benim icin şah damarı. piyano, yanflüt ve piccolo caliyorum.

0|0
    0|0
  • ruhumun zehri

0|0
    0|0
  • 2 yıl sonra öğretmen oluyorum umarım Müzik benim hem mesleğim hem duygularımı anlatabıldıgım Can dostum ve piyano , gitar , yan flüt calabılıyorum 🎼🎼

0|0
    0|0
  • Keman çalıyorum

0|0
    0|0
  • Ilk okulda flut caliyodum bitek valla :Dddd

0|0
    0|0
  • "Ney " diye bir çalgı aleti var ve piyano güzel çalarım. Keman eğitimi alıyorum.

0|0
    0|0
  • Müzik bir insanın şah damarı gibidir olmazsa olmamalıdır bence keman çalıyorum:)

0|0
    0|0
  • müzik bir tutkudur :)) bu arada keman çalıyordum

0|0
    0|0
  • Org çalardım küçükken flüt çalardım hey gidi :)

0|0
    0|0
  • yorgunluğu atmaktır :D

0|0
    0|0
  • Müzik yaşam biçimi, nefes almak gibi bir şey benim için ve keman çalıyorum

0|0
    0|0
  • Müzik hayattır ya, keman çalıyorum

0|0
    0|0
  • keman, bağlama ve piyona çalıyorum

0|0
    0|0
    • profesyonel olarak çaldıgın enst. ne?

• keman diğerlerinde acemiyim

• zaten bir insan bir çalgıda prof olabilir , digerleri hobi olarak yapılır die biliorm

• Çok severim :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...