Hangi tur muzik dinliyorsunuz?

Aranizda gothic , metal , rock , altenatif dinleyen var mı ama sadece yabanci? Ve ya three days grace, HIM, ronnie james dio, metallica,3doors down, megadeth, nightwish, within temptation, evanescence, shinedown, the smiths, queen, apocalyptica, haggard, rammstein, avenged sevenfold, scorpions seven varmi? MUSLUM GURSESCİLERDE GELSİN BABAYA SAYGİMİZ TAM

Güncellemeler:
Belieberler gelmesin ve ölsünler, van gogh tan selam asgksgjs
Müslüm gürses fanlari gelin gari babayi analim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Rock dinliyorum ben hani her siyah giyene her rock dinleyene bir satanist deme sevdası vardır ya. heh işte ondan benimkisi. hep siyah giyerim rock dinlerim ama sato değilim vesselam. Disturbed'i severim genelde genelleme yaparsak fazla ağır olmamak suretle kafama yatanlarıda dinlerim.

0|0
    0|0
    • Bende aynen senin gibiyim siyah giyerim gothic metal ve ya rock dinledigim icin kotu yorumlar almadim degil hani muslumanim, musluman olan boyle seyler dinlemez dediler cunku isyan muzigi oldugu acikmis bende alin elime gonusun dedim

• Grupdan gruba değişir. ayırt ederek dinlediğimiz sürece bir sıkıntı yok. herşeyde bir isyan içerme söz konusu sevgiliye aileye hayata yaşama insanlara. yazan kişi başına gelenleri yazarak bunu şarkısında dile getirir. emin ol o beğenmeyenlerde bunları yazıp söylerdi. hani. şu vardır ya gazetelerede görürüz 60 yaşındaki emekli abaza şunu yazar. Leyla Nerdesin leyla hasretinden öldüm dön gayrı yeter leyla. beni sensiz koma buralarda. gibi görmüşlüğüm vardır yani bunları. hep işte bilinç altı. bundan bahsedincede diyolar niye böyle konuşuyosun e öyle?

• Muhtesem bir ornek cok tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 5

• Metal & Rock çok sardım bu aralar. Three Days Grace, Evanescence, Apocalyptica, Sleeping With Sirens, Slipknot, Falling In Reverse vs vs dinliyorum. Kulağıma hoş gelirse ve sözleri güzelse benim için bitmiştir :)

0|0
    0|1
    • Ooo muhtesem, hepsi harika gruplar. Evanescence dan favori parcan nedir? Gerci hepsi cok guzel bence

• Muzik zevkin harika gercekten, iyi gunler :) bu arada cubbeli candir adfshkgdj

• Ahaha D:. DS:A iyi günler :)

• Rock dinlerim teo bitanedir

0|0
    0|1
  • Metall \m/

0|0
    0|0
  • Kulağa hoş gelen her müziği seviyorum

0|0
    0|0
  • Thrash Metal veya Hard Rock favorim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• var kardeş.
    saydıklarının tamamı uymasa da queen, the smiths, scorpions severim.

0|1
    0|0
    • Uc muzik dehasi grup. Favori sarkilarin neler benimler queen-hepsi, the smiths -theres a light that never goes out, i want the one i cant have ve ASLEEP (rahmetli dedemi hatirlatir hep) scorpions wind of change ve still loving you cok iyi

• say say bitmez :)

• hiphopcılarda gelsinmi kanka

0|1
    0|0
    • Gelsin kardesim kimseri dinliyosun eminem falan mi yoksa sagopa mi

• Rashness - Bir Mermiyle Tamamlarım dün buldum çok hoş şarkı ya eminemi dediğim gibi anlamadığım için dinlemiyorum :)

• Dinlicem birazdan eyv

• Yabanci pop , elektro

0|0
    0|1
    • Justin bieber selena gömmez one direksiyon falan mi ahsjgksgwkag en azindan bruno mars gibi adamlarimi dinliyosun

• Yabanci pop deyince direkt aklima o yavsaklar geliyor kusura bakma, michael jackson gibileri gecmiste birakti dunya herkeste bir gay sevdasi basladi justin biber ne amk, neyse justin timberlake del rey iyidir

• Eyv haklisin :-)

• Türk Halk Müziği

0|1
    0|0
  • gece geç saatlerde chillout ve space ambient
    sevişirken chillot
    hırslıyken metal
    sinirliyken metal
    bara gittiğimde rock
    güneşli mavi yaz günlerinde indie rock
    uzayıp gıdıyor

0|0
    0|0
    • Metal derken hangi gruplar

• 80 ler thrash severım. youtubedan acarım play lıst karısık calar.
      metal dınlemeye 90 ların sonlarına dogru dınlemeye basladıgım ıcın 80 ler daha fazla hıtap edıyor.

• Arabesk hariç hepsi.

gerçi onunda istisnası var. Orhan GENCEBAY ;))

0|0
    0|0
  • Genel olarak rock dinlerim.

0|0
    0|0
  • Kulağıma hoş gelen herşeyi dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Fark yapmaz

0|0
    0|0
  • Rock tabikide

0|0
    0|0
  • T-rap dinlerdim halende dinliyorum Seviyorum la :D

0|0
    0|0
  • hip hop.