Kız milleti cidden tuhaf :) (bi yardım bu arada)?

Merhaba arkadaşlar bir kız vardı 14 ay oldu konuşalı hoşlandığımı belirtmiştim yok ondan hoşlanan erkekler varmış 2 sinin arasında kalmışmış felan neyse soğudum böyle davranınnca mesaj atmayı kestim durumları beğenmeye başladı mesaj attı dedim işim var sonra konusalım onun davrandığı gibi davrandım. Bu gün hop didik dedim konusucam sandı son davrandığı gibi işim var sonra konuşalım ! yazdı ' belirtmiş :D dedim ola lala pardon elifler karışmış.. cevap yok :D bu nedir yani nasıl davranamlı?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Tamam güzel olmuş da bu kıvam iyi , hoşlanıyorsan daha fazla abartma sen de :)

0|0
    0|0
    • durum şöyle kardeşim :) biz bnula tanışalım 1 ay oldu yukarda yanlsıkla 14 ay demişim neyse ben buna açıldım bişey demiyorum dedi sonra bundan hoşlanan 3 kişimi ne varmış farklı şehirlerde oturuyoruz ama cok yakınız neyse bunlarla konusuyomuş felan buluştu 2 siyle bana anlatıyor bide biliyor söylediğim halde hoşlandığımı. neyse kalmış2 si arasında kaldım jnaapsam ya üfff felan diyo. böyle olunca insanın soğuması gayet doğal değil mi? bence az bile yaptım mesaj atarsada cevaplamamyı bile düşünüyorum açıkcası sence doğrumu bu yaptığım?

• tamam doğrusunu yapmışsın ona lafım yok, diyorum ki şu içinde bulunduğun kıvam iyi bir süre daha idare eder ama çok uzarsa sıkılabilir, skılgan bir tip gibi geldi bana

• aynen öyle zaten

Kızlar Ne Diyor 3

• Kirilmis bence sana ve senin yaptigin gibi umursamamaya calisiyo. Ustune gitme bence kendini degerli hissettirme zaten sogudum demissin birak o zaman atarsa atar

0|0
    0|0
    • aynen ki atıcak yani eminim ! lemide belirtti ya :D neyse bu zamana kadar beni cepte hissetti hali hazır şekilde yaptığım ek aptallık buydu yüz vermek yani ama maymun gözünü açtı bu saatten sonra mesajda atmam sence nasıl davranamlı

• Kesin aticak sana mesaj garanti veriyorum. Cok yalniz hissediyodur simdi senin olmayisin onu daha cok bitirir

• Ergenin tekiymiş, salla gitsin. p

0|0
    0|0
    • aynen dostumda :D hani son durum hakkında ne söylüycen bir halt anlamadım da ! ünlemi belirtirken tepkisininmi ortaya koymuş :D

• Ay salla, onu en çok cevap vermemen çatlatır. Kendini afrodit falan sanmış galiba. pp

• düşüşe geçme zamanını ozaman :D dedim zaten elifler karışmış pardon diye :D

• seven insan hiçbir şey dinlemez bence üstüne gitme boşwerr

0|0
    0|0
    • yok artık ne mesaj atarım nede bir selam veririm yazarsada kısa cevaplar tamamdır

Erkekler Ne Diyor 2

• Yeni mi anladın kanka

0|0
    0|0
  • boşver kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...