Aslan burcu erkeği hakkında!?

Burçlara inanırım ve bende bir aslan burcu erkeğiyim aslan burçları hakkında fikirleriniz nelerdir ikili ilişjikerde bir aslan burcuyla çıkan var mı şimsiden yorumlarınız için teşekkürler!

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• çapkındır

0|1
    0|0
    • Ben sevdiğim kişiye bağlı kalırım ama bazen daha iyisi çıktımı evet biraz çapkınız:-D

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne yazık ki zor bir erkekle karşı karşıya olduğumuzu söylemeliyiz. Aslan erkekleri geçimsiz, huzursuz ve kıskanç olurlar. Evdeyken tıpkı bir diktatör gibi davranırlar. İstedikleri her şey anında olmalıdır. Bir de bağımsızlıklarına çok düşkün olmakla birlikte, eşlerinden tersi bir davranışı bekler. Aslan erkeklerinin eşleri genellikle evde oturup çocuk bakmak zorunda kalabilirler. Çünkü onlara göre kadının yeri evidir. Paraya önem vermiyor olsalar da öyle zeki ve yeteneklidirler ki sonunda bir biçimde para kazanırlar. Gezip eğlenmeye de düşkündürler. Üstelik yalnız olmaktan hoşlanmadıkları için her gittikleri yere eşlerini ya da arkadaşlarını da götürürler. Yani onlar eğleniyorsa siz de çok eğlenirsiniz.

0|0
    0|0
  • Ben akrepim eski sevgilim aslandi iyi anlasiyorduk o aslan gibi kocaman kollariyla sarardi beni simsicacik bir insandi ama bazi konularda anlasamadik yoksa aslanlari severim sabahlara kadar sarilip ic ice uyumayi cok severler diger burclar gibi degil..

0|0
    0|0
  • Cömert bencil inatcı dik kafalı egoist

0|1
    0|0
  • egoist oluyorsunuz. fazlasıyla. rahat olun azıcık relaks olun

0|1
    0|0
    • Ya rahat olmayla ilgisi yok ben hayatım boyunca girdiğim her ortamda lider oldum öyle zaman geldiki arkadaşım dayak yemesin diye ben dayak yedim kendimi öne attığım zamanlar oldu ama bir türlü yaranamadık kimseye hala bencil kendini beğenmiş oluoruz

• yeşilçam tadında delikanlılık yapmaya devam edersen daha çok çekersin

• Yeni nesil delikanlılık nasıl oluyo bayan:-D

• Aslan burcu olan arkadaşlarım var biraz da olsa kendini beğenmiş olurlar :)

0|1
    0|0
  • sevgilim aslan burcu. bazen gerçekten katlanılmaz bir adam oluyor

0|1
    0|0
    • Mesela nasıl katlanılmaz kıskançmı?

• ve hayata kendisine gurur yapılmasını istemez paşam

• Haha aynen:-D

• Fazla kıskanç ve biraz inatçılar. Cinsel ilişkiye fazla meraklılar. Özgür ruhlular. Sürekli birileri onun hakkında iyi şeyler söylesin isterler. Kötü bir şeyin içinde adı geçince tamamen ipi koparırlar. Aniden parlayıp aniden sönebilirler.

0|1
    0|0
  • Sekse duşkun olurlar inaçtıdırlar ozguven patlaması yaşadıklarını duşunuyorum çabuk sıkılırlar çok kıskançlar çok dik kafalılar egoistlerdir dikkat çekmeyi severler falan falan işe

0|1
    0|0
  • bu aslanlar çok iyi oluyor :P

0|1
    0|0
  • Sevgilim aslan. Cok kıskanç. En ufak seyleri buyutebiliyor. ama Sevdi mi tam sever :))

0|1
    0|0
    • Bak işte bu söylediğin çok doğru bizim gözümüzden bir kere düştümü bir insan bir daha eskisi gibi olmayız:-D

• Aynen de öyle var ya :)

Erkekler Ne Diyor 10

• İyiyiz dayı

0|1
    0|0
  • Ben de Aslan burcuyum. Aslan burcu genelde kendinden emin, lider özellikli, kendini beğenen ve sürekli takdir edilmek isteyen, kadınlarla ilişkilerinde sahiplenici ve hükmeden olmak isteyen ama son derece sadık olarak tanımlanır.

Bunların hepsini kendimde görebiliyorum. Ancak kızlar göremiyorlar ya da hoşlarına gitmiyor herhalde :)

0|0
    0|0
  • iyiyiz iyi takma kafana

0|0
    0|0
    • Zaten kafama takmıyorum dostum:-D

• Buradakilere inanma zaten. Geçenlerde de biri benzer soru sormuştu, çok iyiler, yok tam sevgili olacak adamlar, şöyleler böyleler diyorlardı. İşin içine sevgi girince burç falan hikaye zaten.

• Aynen dostum:-D

• sert ıktıdar

0|1
    0|0
  • Onu bilmem de bir aslan size " seni seviyorum " derse asla inanmayın.
    Çünkü aslanlar konuşamaz.
    Ne diyim hacı , bana ters burç murç.

0|0
    0|0
  • HERYERDE KENDİMİZİ GÖSTERME ÇABASINA GİRERİZ. Number One Biz Olmalayız. Herkes Bizimle İlgilenmeli. Biraz Kıskanç , Biraz Bencil Biraz da Mutlu Yaşarız :))

0|0
    0|0
  • inatcı olurlar
    diyorum ben!

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş oluyo kanka

0|0
    0|0
  • Abim aslan tanıdığım tüm aslanlarda kendini beğenmişti sen öylemisin bileme ;)

0|0
    0|0
  • En kral burç

0|0
    0|0
Yükleniyor...