Tarihte yasamis ve gipta ile örnek aldiginiz ya da idolunuz olan biri varmi?

Benim idolum fatih sultan mehmet han
Atam fatih 21 yasinda o mübarek zaat peygamber hhadisine nail olmuş mükemmel insan cağ acip cağ kapatan dünyaya adalelet ve hakki hakim kilma mucadesini vermiş idolum bu sizin var mı tarihte yasamis ve hayrani olduğunuz?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanlının kurucusu osman bey zira şu sözü çok severim :kuranı kerimin olduğu yerde yatmaktan haya ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bediuzzaman Said Nursi

1|1
    0|1
  • M. Kemal Atatürk

0|1
    1|1
  • Mustafa kemal Ataturk bundan baska idol sinifina giren kimse yok bence.

0|0
    0|0
  • Atatürk yeter

0|0
    0|0
  • Atam fatih sultan mehmet diyosun. Ne kadar yazık. Atatürk varken Osmanlı padişahına ata diyosun Türklüğünden utan. Senin atam dedigin padişahın devleti hala ayakta olsaydı burada böyle elini kolunu sallaya sallaya soru soramıyıcaktın.

0|0
    1|1
    • Atam tabi dünyaya fors attigin İstanbullu alan sahis turklere kalmasini sağlayan sahis tabiki atam ki kabri serifleri Türkiye de İstanbul da başka bir yerdemi?
      Sizin gibi osmanli dusmanlari anlayamaz zaten ki

• Birde keşke yasasaydi osmanli da ben burada yazi yazamasaydim İsrail mikrobu Filistin de kan dokebilirmiydi ki yaşasa ydi osmanli

• Kim dedi atatürk düşmani olduğumuzu bacim benim agzimdan öyle bir laf ciktimi hem asil sana yazik

Erkekler Ne Diyor 4

• çok var kartaca ordusuyla çatal dilli romaya saldıran hannibal.. iskoç bağımsızlığın sembolü robert bruce vs.. çok sayabilirim ama selçuklu sultanı sultan sencerin yeri ayrıdır benim için türk tarihh kurumunda bizans kralına mektubun aslı ve günümüz türkçesiyle durur... selçuklu uç beylerine bizans ordusu türkmen köylerine tahrik edici saldırılar düzenliyor kadınları çocukları öldürüyor bir çoğunuda o zaman ki adıyla costantinapolise esir olarak götürüyor ve bunun üzerine türkmenler öksüzün ve yetimin hakanı diyorum ben sultan sencere mektup yazıyor ve sultan sencerde bizans kralına öyle bir mektup yazıyor ki o zaman ki gücü gerçekten hayret verici tek bir sözü bile yeterli...".. eğer esirleri bırakmazsanız costaninaya öyle bir ordu gönderirim ki oradaki yaptıklarımdan alemler ibret alır.." diyor ki türk tarihinde hatta dünya tarihinde gelmiş geşmiş en önemli isimlerden birisi iranın merv şehrinde mezarı bulurunu umarım birgün giderim oraya gerçekten hayatta olsa sarılasım var o kadar ayrı bir yeri var benim için..

0|0
    0|0
  • Pablo Escobar

1|1
    0|0
  • Hitler, Gandi, Buda, HzMuhammed,
    Abraham Lincoln boyle gider

1|1
    0|0
    • Kanka Peygamberimiz zaten mükemmel bir insan o kesinlikle tartisamayiz o müslümanların tek idolü olmali ;

• Hitler ve Cristiano Ronaldo :)

1|1
    0|0
    • Kanka tarihte yasamis dedim hitler tamamda Ronaldo kismi adam daha tarih olmadi neyse idolun olabilir adami tarih ettin :):):):)

• Hadi olsun bakalim kanka iyi geceler :) hayirli bayramlar :) şimdiden

• hayırlı bayramlar, iyi geceler :)

Yükleniyor...