Hangi Sanatçıları Seviyorsunuz?

Hangi Sanatçıları sevip fanatik bir şekilde dinliyorsunuz ben İsmail YK , Orhan gencebay yabancilarda bruno mars dinliyorum siz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Batıdan: Rihanna, Bruno, Ryan Lewis, Eminem, Jason, Katy Perry, Daft Punk, Nicki Minaj, Madonna, Enrique Iglesias, Sean Paul, Metallica, U2, Linkin Park, Coldpay, Muse
    Asyadan: B. A. P, BTOB, BTS, BEAST, EXO, SHINee, Wonder Girls, Apink, F (x), SNSD, Sistar, Nuest, VIXX, Trouble Maker, BIGBANG
    Avrupadan: Zaz
    Türkiyeden: Hande Yener'in bazı (çok nadir) şarkıları, Ajda Pekkan, Sertap Erener, Mabel Matiz, Cem Adrian

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 4

• David Guetta, Laidback Luke, Joachim Garraud.

0|0
    0|0
  • Cem Karaca, Moğollar, Kurtalan Express, Flört, Teoman, Nilüfer, Hayko Cepkin, Duman..

0|0
    0|0
  • İsmail YK mı? Neyse psikolojimi bozmayacağım.
    Duman yeterli

1|0
    0|0
    • Aldığı odullernkirdigi konser rekorları çaldığı 23 enstrüman ile herkesi solda bırakır ayrıca en iyi rock solo atan rock gitar çalan adamlardan birisidir 100 sen faa ödülü ve bu sene aldığı albüm satış rekoru İsmail ykda en iyi slow sarkici ödülünü de gine İsmail aldı ayrıca son sözüm Almanya azerbaycan cin de bu adam ilah gibi seviliyor

• Allah belanı versin der geçerim kanka

• Müzikten anlaşan oradaki attığı soloyu benim diyen rock grupları atanıyor birçok unlu grupta demiştir bunu

• Disturbed - David Draiman

0|0
    0|0
Yükleniyor...