İstanbul'da nerede kalınmalı?

Bu sene tekrar giriyorum üniversite sınavına istanbul üniversitesini kazanmak istiyorum . şuan okuyan bi arkadaşım var ist. üniversitesinde arkadaşım demeyelimde çok yakın kardeşim gibi . Eğer kazanırsam nerede kalmak mantıklı ? ev mi yurt mu apart mı ?

aylık cebimize 1000er tl para girecek .

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kiralık ev çok İst. da ama semt semtt değişiyo kiraları.Misal Kadıköyde uçuk olur kiralar yada mecidiyeköy,bahçelievler gibi yerlerde aynen uçuk.Ama anadolu yakası istiyosan kartal,pendik,maltepe gibi ilçelerde daha uygun fiyatlar vardır.Bende 4 ev var istersen kiralatım birini sana :D

0|0
    0|0
    • avrupadan lazım beyazıt fatih tarafları

• ne kadar olur ortalama ?

• Arkadaşım vardı bahçeli evlerde bodrum katında oturuyordu bekar evinde.750-1200 tl arası ödüyordu

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk sene yurtta kal.Daha sonra yakın olduğuun 3 -4 kişiyle eve çıkman daha mantıklı.

0|0
    0|0
    • 3-4 kişiyle eve çıkılmaz ya en fazla 2 kişi çıkılır fazla olunca kötü olur

• İstanbul'daki yyaşam şartlarına ve cebindeki para miktarına göre o şekilde rahat geçinebilirsin.

• Yurtta kal , ilerde pişman olmaman için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk sene yurdu kesin tercih etmelisin. Zamanlar arkadaşların ve kafa dengi arkadaşların belli olacak. Kiminle anlaşıp kiminle anlaşamadığın ortaya çıkacak.

Ondan sonra eve çıkabilirsin.Yurt biraz daha sosyal olduğundan eve çıkmayı bazen tercih etmiyorlar.

Benim ilk senem yurtta geçti.Diğer sene eve çıktım.Arkadaşlarla fikirlerin ve görüşlerin bazen uyuşmalı aksi halde sorunlar çıkabilir.Düzeni iyi oturmalısınız.

0|0
    0|0
  • Uygun ev bulursanız çıkın. Yurt gerçekten hiç önermediğim bir şey.

0|0
    0|0
  • kardeşim dediğin adamla ev tutmak. hatta bir iki kişi daha olursa çok ucuz rakamlarla evde yaşayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Yurtta kal bence ilk sene.Daha sonra kardeşin gibi olan kişi ile aynı eve çıkmayı deneyebilirsin.

0|0
    0|0
    • iyide o şuan 1. sınıfta yanına gidersem yurt boşuna olmaz mı ?

• konuştuk zaten . ki geçen sene falan 2 ay boyunca evde kaldım onunla tek başımıza hiç anlaşmama gibi bir durum olmadı

• Tamam, o zaman maddi durumunu yetirebileceksen çıkın eve.

• yurt daha ekonomık ama ortam dersen ev

0|0
    0|0
  • gelin gelin .ok var istanbulda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...