Keman çalan ya da klasik müzik seven?

Ben 6 senedir keman çalıyorum arkadaşlar klasik müzik ve senfonik rock çok seviyorum dinliyorum benim gibi keman çalan ve bu tür müzikler sevenler var mı? Varsa öneri alabilir miyim?

0|0
4|13

Erkekler Ne Diyor 12

• şöyle bir kayıt yapsanda dinlesek yahu, ben arada ağlayan keman falan dinliyorum bir ara arkadaşla kursa gidelim dedik , sonra öğrenemeyiz l*n deyip vazgeçtik

0|0
    0|0
  • Ben çello çok seviyorum ne yazık ki bu konuda yeteneğim yok.. http://www.youtube.com/watch?v=pe3miCuqAGA

0|0
    0|0
  • kemanı ilk defa to night show izlerken Lindsey stirling den sonra sevmeye başladım muhteşem çalıyo yaa... onun dışında tek favorim Avril Lavigne ve onun benimsediği tarz...

0|0
    0|0
  • keman çalmayı çok istemişimdir ama müziğe yeteneğim olmadığını bildiğim için pek yeltenmedim ama dinlerim çok güzel sesi tınısı var romantik parçaların yanında lindsey stirling parçaları da biraz ilgimi çekiyor

0|0
    0|0
  • Herhangi bir enstrman calmiyorum ama classic music cok severm isimlere hic takilmam classic music yazarm cikar bisiler begenmedgmi degistirirm o yuzden bir oneri sunamayacagim:)

0|0
    0|0
  • Violin romance

0|0
    0|0
  • sanırım mesajlara cevap veremıyosun 1expersin :(

0|0
    0|0
  • Yanlis yerde ariosun genc :)

0|0
    0|0
  • kenanın sesini seviyorum

0|0
    0|0
  • Metal müziğin atasıdır klasik müzik severim :)

0|0
    0|0
  • Lindey strlingi cok severim isim oyle bişeydk

0|0
    0|0
  • klasik müzikten kurtulup boğazın patlayana kadar rap söylemelisin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 hafta keman kursuna gittim.
    Bir işi başarmak isteyip-istemediğimi anlamam 3 haftamı alıyor. İspanyolcada da aynısı oldu.

0|0
    0|0
  • sarah brightman dinle klasik müzik olarak tavsiye vermiyorum nasılsa keman çaldığından biliyorsundur :)

0|0
    0|0
    • Sarah brightman da dinliyorum çok severim özellikle phantom of the operası favorimdir :)

• Ben de konservatuarda okuyorum

0|0
    0|0
  • 7 senedir keman caliyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...