Filmi bir türlü altyazılı açamadım, ne yapmam lazım?

Arkadaşalr elimde bi ingilizce fim var , dosya içinde altyazısıda var ama naparsam yapayım bi türlü filmi altyazılı açamadım . napmam gerekiyor acil ! :((

Güncellemeler:
Nihayet hallettim çok Teşekkürler :)))

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dosyanın yani filmi çalıştırdığın oynatıcın yanına altyazı dosyanda geldiyse ama önemli ve ince bir hamle var film dosyasının yani filmin açıldığı dosyanın sonunda .srt vardır . Şunu yapçan .srt (nokta da kalıcak) öncesinde ne yazıyorsa film adı ve devamında onu alıyorsun ve alt yazı dosyasında yine .srt öncesinde yazan ne varsa silip onun önüne kopyalıyorsun ama tekrar hatırlatıyorum .srt kesinlikle kalıyor ayrıca film dosyasında dediğim kısmı alırken film dosyasındaki yazıyı silme orda sadece amaç onu alıp ( .srt öncesindeki kısmı ) alt yazı dosyasına kopyalamak tabi onunda .srt öncesindeki kısmına . Bu işte bu kadar filmi açıp bir kontrol yaparsın sonunda

Ayrıca bs player diye altyazı indirme programı var onu yükle o daha rahat olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Açıyosun İNternetini Bsplayeri indiriyosun..

Filmi onda açıyosun ve altyazıyıda sürükleyip filmin ekranına atıyosun ve izliyosun..

Film indirdi ancak altyazısınımı bulamıyosun..

Filmin ekranına sağ tıklıyosun altyazı araya tıklıyosun altyazılar önünde şelale

0|0
    0|0
  • vlc player yükle filmi başlat ses doyasını sürükleyip bırak.

0|0
    0|0
  • vlc ile aç . görüntü --> altyazı izi seçeneklerini takip edersen izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Film ve alt yazının ismini aynı yap.

The_Matrix.avi

The_Matrix.srt

GOM Player ile aç. Tamamdır.

2|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...