Hindistana gitmek en buyuk hayalim. Siz ne dusunuyosunuz hindistan hakkinda. Size nasil bir yer gibi geliyor :)?

Hindistana gitmek en buyuk hayalim. Siz ne dusunuyosunuz hindistan hakkinda. Size nasil bir yer gibi geliyor :)
Kulturu tarihi mekanlari yasamlar filan size de farkli gelmiyor mu. Sizin de aranizda hindistana gitmek isteyeniniz var mi :)

0|0
18|39

En İyi Kız Görüşü

• Gizemli egzotik ve tehlikeli gitmek için harika bir yer olsa gerek :)

1|0
    0|0
    • eic için ççok teşekkür ederim beklemiyordum bunu :)

• Yok ya o kadar uzun mesaj yazdım hiçbiri eic almadı 3 tane kısa yazdım 3 de aldı :) Neyse yine her şey için teşekkür ederim... Hindistana gitmeyi aslında bende istiyorum..

• Ben tesekkr ederm. Insllh gideriz ikimiz de. Nasip olur belki :)

Erkekler Ne Diyor 39

• Ben gittim güzel bir yer tarihi mekânı çok görülmeye değer ama çok sıcak arap olur gelirsin kanunları çok sıkı ufacık bir hatada polisle yüz göz olabilirsin birşey olacağından değil ama uğraşırsın sadece gidersen aklında olsun yere sakın birşey atma anında 50 dolar cezası var tabi değişmediyse teknolojik ürünler çok ucuz bazılarıda çok pahalı mesela telefon ucuz bilgisayar ucuz ama I pad pahalıdır orada v. s

1|0
    0|0
    • Pekii isime yarar bilgiler bunlar :) tesekkurler

• Evt :)

• begendigim bir ulke tarzları farklı filmleri farklı muzikleri farklı ama cokta guzel

1|0
    0|0
  • Bir hayli fantastik ve gizemli atmosfere sahip olsa da bildiğim kadarıyla kirlilik oranı oldukça yüksek.

0|0
    0|0
    • Dogru kirlilk filan cok fazla ama o kultur o guzellikler maneviyati tarihi filan muhtesem geliyo bana

• Aynenn :) yok girmem zatn. Ustelik kokusu yanindayken bile mide bulandiriymis. E goruntusu de belli ettiriyodur halini.

• Hindistan hakkında bikaç kere fotoğraf gösterısı ızledım çok güzelmiş anlattılarda

1|0
    0|0
  • bende çok istiyorum gitmeyi çok filmlerini izledim ilginç bir toplum canlı görmeyi isterim

1|0
    0|0
  • gitmek isterim tabi oldukça farklı bir kültür :)

1|0
    0|0
  • ineklere öküzlere ellemede ne yaparsan yap

0|0
    0|0
  • Güzel bir yer ama insanlar biraz farklı, kültür farkını gider gitmez fark edersin.. her dilden Her dinden insan var..

0|0
    0|0
  • Şu sıralar tecavüz olaylarıyla gündemde. Otobüste kıza tecavüz edenler mi dersin? 2 tane ufacık kıza tecavüz edip ağaca asanlar mı dersin? Hindular zaten pislik insanlar temizlik hak getire...

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir ülke bence benimde gitmek hayalim ileride fakat geri kalmış bir ülke ayrıca bence çok fantastik bir havası var onun dışında bir sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • 30 :)

0|0
    1|0
  • Sıcak - Nem - kötü ve yoğun baharat kokuları - hırsızlık - fakirlik - pislik diğer kısımlar ise normal şehir hayatı.. afrikadan çok bir farkı yok.

0|0
    0|0
  • gitmeyi istedigim son yer asdasd..

0|0
    0|0
  • Git :) 200 sene önce orasıda bizim topragımzdı yabancılık cekmessin :) BABÜR HAN'IN RUHU ŞAAD MEKANI CENNET OLSUN

0|0
    0|0
    • Amin :) evet hâlâ türk soylari var oralarda.

• Doğaldır son 200 yıldır her ne kadar gerilemiş olsak da biz Orta doğunun balkanların kafkasların kısacası Asya'nın ve avrupa'nın bir kısmının sahibiyiz =) Buralarda pek yabancılık çekmeyiz.

• Kesinliklee :D

• ben Hindista'nın müzikal dansını çok seviyorum buraya bir tiyatro ekini geldi müzikal oyunla hala unutamadım dansta çok iyiler :)

0|0
    0|0
  • hindistanı pek bilmem hiç mrk edip arastırmadım sadece ot cekenlerin cok oldugunu duydum bende ispanyaya gitmeyi cok istiyorum nasip iste

0|0
    0|0
  • Oralar pis ülkeler gitmeden aşı yaptir yapiliyorsa AIDS mekanlari oralar sinek ısırsa aids bulaşır diyolar tabi temiz yerlerde vardirda bende Hindistan değil ama Dubai'ye gidicem inşallah

0|0
    0|1
  • Yeni gelenlere tapmıyorlarmış biraz beklemen gerekecek gittikten sonra

0|0
    0|0
  • Kültürü farklı tabi ama Hindistan çok geri kalmış bir yer gidince hüsrana uğrayacaksın

0|0
    0|0
    • Sanmiyorum ya :) hani insan o sartlari bilerek gidince o kadr hüsrana ugramaz herlde. Tabi zorluklar olur ama :)

• Oranın sokaklarında yaşayanları görünce bana hak vereceksin :))

• Biliyorum ya :)

• Hindistanda pek bişey olmayıp şahsi fikrim olarak hep güney koreye doğru gitmek istemişimdir. asyalı bayanlara karşı bir zaafım vardır. çok severim kendilerini niyese.

0|0
    0|0
  • Et sıkıntısı çekmessin
    Gündüzden belirle gece yallah kesersin :))

0|0
    0|0
  • pis geliyor bana yağlı yağlı insanları

0|0
    0|0
  • Farelerden ayni kapta su içmek ah beni en cok cildirtan o

0|0
    0|0
    • :) bardagimizi yanimizda goturrz bizde :D

• İşte tam bir hindulu oldun. Ruyanda fareler kovalasin seni

• :D :D

• Aamir Khan'ı görmeye mi gidiyn? :)

0|0
    0|0
    • Eh gitmisken onuda goruruz :D

• Ancak deliler Hindistana gitmek ister

0|0
    0|0
  • benide götürürmüsün yanında giderken :D

0|0
    0|0
  • Git gor tabi.. ama ole 3. sinif yerlere gitme sehir ve mahalle olarak.. sonra inege tapdirirlar :(

0|0
    0|0
    • Yok ya tapmam inege filan. Elhamdülillah muslumaniz :D :D hem orasi da musluman nufusunn cok fazla oldugu bir yer.

• 1 milyar insan var her turlusu var orda :)) ama guzel yerdir diye tahmin ediyorum

• karşim sana taparlar orda :)

0|0
    0|0
  • çook kalabalık yerleri sevmiyorum ben :)

0|0
    0|0
  • ineklere tapıp maymun yiyolarmış, pek ilginç gelmiyo bana.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 17

• Sakin gitme diycem. Geri gelirken 1 ay yemek yiyemiycen mide bulantisindan ozellikle eger titiz isen. Cok pisler acaip... onlara heryer tualet heryer lokanta ellerine alip yemeyi yiyolar nerde olsa agizlarindan dokulecek gibi cok pisler cok cok cok... filmleri var susleyip pusleyip bolleywood diye cikwrmislar bide orayi git gor

1|0
    0|0
    • Yok ya deme oyle :) bence cok hos. O kultur o medeniyet o gezilcek yerler filan eminm benim icin bu artilar bahsettigin eksileri kapatir :)

• Orda hic bir medeniyet soz konusu olamaz acaip pisler medeniyetden eser yok

• :)) sagol canim. Sen uyarini yaptin pisman olursam kendi dizime vururm artik :)

• Çok otantik bir ülke doğru ama arkadaşım gitti ve fakirliğin insanı üzdüğünden bahsetti. Fakiri çok fakir, zengini çok zengin olan bir ülkeymiş. Umarım bir gün ben de giderim. Antalyada Hint düğününe katıldım, o rengarenk elbiseler öldürdü beni, mükemmel bir düğündü :D

1|0
    0|0
    • Ayy eminim cok hos olmustur :)

• Benim düğünümde böyle olmalı dedim, rengarenk elbiseler, rengarenk tozlar, evlenme şekilleri farklı, takılar falan böyle büyülendim resmen :D

• Evt duymustum bunlari :) :) kesnlikle istenilebilicek dugunlerden dugunleri :) o eglenceler dedgiin gibi kiyafetler danslar müzikler...

• Cok eglenceli gelirler bana hep sebebini bilmem. Bende gorup oradaki insanlari tanimak isterdim. Hintliler cok zeki olurlar severim o yuzden :)

1|0
    0|0
  • Tac Mahal i görmek en büyük hayalim :)

1|0
    0|0
  • Bollywood sayesinde en bayıldığım yerlerden biri. Hintli insanlarla da tanışmak isterim :D

1|0
    0|0
  • Benimde hayalim
    Ama ben ordaki uni. de egitim gormek istiyoum

1|0
    0|0
  • Ben Ekim ayında gidicem. Mevsimi. Istersen birlikte gidelim.

0|0
    0|0
    • cherie? ozelden bı baksana diğer konu kapanmış

• 3 yıldır gitmek istiyorum. Sadece Ekim ayında gidilmesi önerildiği için istediğim zaman gidemiyorum ve Ekimi bekliyorum, o zamanda başka bir iş çıkıyor. Ama bu defa gidicem. Çok merak ediyorum. Bence görülecek bir ülke

• Kesinliklee :)

• Ya eğer izlediğimiz Bollywood filmleri gibiyse güzel, komik, karışık bir yer aslında. Düğünlerini çok merak ediyorum oranın, insanları sıcakkanlı duruyor bir de çok kalabalık yaa kaybolurum orda ben :D

1|0
    0|0
    • Ahahha :D yok kiz nolack hem eglencenolur kaybolmak. dugunleri muhtesem oluyo izleyebilirsin videolarini. Danslar o figruler kiyafetler. Dugun baslamadn onceji o seramoni cok hos. Masallardaki gibi aynen. :)

• İzlemem mi izledim tabi hem de birsürüüüüü :D Ama onu gerçekte izlemek görmek var :) O kadar kalabalık bir şehirde kaybolmak istemezdim ama :(

• Umarm gercegini de gorebiiriz :) yani kaybolmak fikri aslinda pek hos gelmdi bana da :D

• Bana gore hindistan inege tapan pis insanlar geliyor He evet onlarin irklari oyle ama bilemiyorum yine sen bilirsin. Tehlikeli de olabilir. Cunku virusler yayginlasiyor :-) :-)

0|0
    0|0
  • Hindistan denildiği zaman burnuma köri kokusu geliyor :)

0|0
    0|0
  • aynen bnde hindistan ve koreyi çok merak ediorm

0|0
    0|0
  • çok kötü ve pis bir ülke saygı yok :(

0|0
    0|0
    • Gittin mi :)

• sayılır ya mahhalle mahalle değişiyor zengin mahallerleri evet çok güzel ama pis bir ortam her neyse tarihi eserleri falan cidden güzel ama yani görülcek çok yer var ben toplum olarak söylemiştim

• Dgru toplum olarak temizlik konusnda pisler. Saygiyi bilmiyorum artik. onyargili yaklasmk istemiyorum dogrusu :)

• Pis bir yer :)

0|0
    0|0
  • oranin insanlari bana itici geliyor dil kültür hic bise ilgimi cekmiyor nedense

0|0
    0|0
  • yollara sıçıolar napcan orda. bok kokusu içnmi gidicen

0|0
    0|0
  • Geçen Hindistan'lı bir çocukla konuştum gördüğüm en kültürlü insandı, bizim ülkemiz için çok güzel şeyler düşünüyordu çok fakir bir ülke olduklarını ve hala bazı yerlerde kast sistemi uygulandığını söyledi. Bende the guardian gazetesinde bir haber okudum, Hindistan'da tuvalet yok, ormana gidip bu ihtiyaçlarını gideriyorlar. Bunu sordum gerçekten doğru mu diye. Evet, bu yüzden pekçok tecavüz oluyor maalesef dedi. Anlam veremedim. Fakir bir ülke ama internette gördüm mumbai'de çok güzel otel yapmışlar. Değişik kültürleri var, köklü bir kültür. Umarım gidersin :)

1|0
    0|0
    • Tesekkr ederim hem yazdiklarin hem umdugun icin :)

• bende çok istiyorum yaa aamir khan ♥

1|0
    0|0
Yükleniyor...