İranlilarin konusmasii hakkinda ne dusnuyosunuz :)?

bir avm de calsiyorum bir suru yabancilar geliyor ozelikle iranlilarin konusmasii benii uyuz ediyoo her seyii uzatiyolarrr kelimenin sonundakini ole bir uzatiyolar ki tam kanserlik aramzda turkce bilen iranli varsa soylesin nie uzatiyosunuz cok merak ediyorum. gerckten?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• bişi dedigim yok ama

erkeklerı ılık gibi gözüküyor
    hani kelimeleri uzatıyorlar ya hahah :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kimse kimsenin özgürlüğünü kısıtlayamaz.

0|0
    0|0
  • esra erolda izledim İranlı hanımların konuşması çok hoş bana göre. birde gözlerine hastayım onların.

THE END...

0|0
    0|0
  • Azer Türküyüm, bizde de Pers etkisinden ötürü, soru eki -mı yerine, son kelimenin son sesli harfi uzatılır...

... aslında ben çok severim o uzatmaları, bu dillerini oldukça melodik kılıyor... ;)

0|0
    0|0
    • hmmm. bn uzatmalirii sevmiyorm

• Buradan tum iranlilari kiniyorum. Artik uzatmasinlar yiter hurma yememe boykotuna davet ediyorum hepinizu

0|0
    0|0
  • :))))

0|0
    0|0
  • Ben Tanzanyaca konuşanları boykot ediyorum. O ne ya MOBOMİBO... Değil mi ama? Adam gibi konuşun leeeyyynnn... :) Ha, bir de Çince var tabi. Dünyanın beşte ikisini boykot ediyorum anasını satiym bee... :)

0|0
    0|0
    • daha once hicnduymadim tanzayanca. :) konusan birininyorum yapamiyacam

• biraz saygılı olun insanlara.

0|0
    0|0
  • Hiç iranlı konuşması duymadım :D

0|0
    0|0
  • İranlıların konuşmasına tamamen karşıyım boykot ediyorum

0|0
    0|0
  • Adamlar şizofreni gibi l*n salaklar. :D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben iranliyim ve inanirmisn bende çok gicik oluyorum. Burdaki gercek turkler pek uzatmazlar Ama iste bazi turkler ki çok kulturlu oldugunu dusundukleri icin kendi turk dilimizin icine ettiler

0|0
    0|0
  • arapça konuşan masum mazlum insanlar işte panpiş :)

0|0
    0|0
  • Türkler de farsça konuşunca iranlılar kendilerini duvardan duvara atıyor

0|0
    0|0
  • daha kötüleri var yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...