Hayatınızı değiştiren film? Karakter? Durum? vb Böyle bir şey varmı?

şahsen yeşil yolu izleyince herşeyin göründüğü gibi olmadığını anladım. size saçma gelebilir. ama sizin varmı?

0|0
1115

En İyi Erkek Görüşü

• Esaretin Bedeli (tutsaklığın getirdiği ufak sebeplerden mutlu olma çabası)
    Mr. Nobody (Seçim yapmadığım sürece her şeyin mümkün kalması)
    Umudunu Kaybetme (İstediğin şey adına sonuna kadar usanmadan mücadele edebilme yeteneği)
    İnto The Wild (Kendi özgürlüğün adına tüm lükslerden vazgeçebilme becerisi, doğa sevgisi)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• sol ayağım kitabını okuduktan sonra zihinsel engellilere bakışım daha da değişti onları da normal bir birey gibi görmemiz gerektiğini anladım , bilirsiniz işte onlar anlamaz etkilenmez tam bir birey olamaz gibi düşünceler herkeste vardır acımayla birlikte..

0|0
    0|0
    • ıyı genel yorumlarda zaten hep engellıler yonundekı seyler ıyı bırsey yapmışlar etkılemısler bızı :) engellı olabılecegımızıde düşünerek ona gore davranırız

• Bir film vardı adını hatırlamıyorum çoook eski bir film adını hatırlamıyorum ben küçükken izlemiştim. Eniştem ölmüştü ve hiç ölçeğini sanmıyordum falan o günün akşamı halamlarda yatıya kalmıştık tüm kuzenlerimle birlikte onlarda küçüklerdi ve o gün izlemiştik o benim hayata bakışımı değiştirdi.. Filmde bir adam çifligini sayıyordu rüyasında ne görse onu ypaıyordu falan mısır tarlasımıydı neydi filmin adıda..

0|0
    0|0
    • ılgınc bence sen kendı yasadıgın fılmı unutmuyon

• esaretin bedelimi bu kefaret dediğin?

• yok degıl o senın dedıgını herkes bılıyor ama sana onerım duygu felan dersen 1. never let me go 2. atonement 3. we need talkıng about kevın ızle kesın

• Valla şöyle diyim hayatımı ciddi değiştiren bir şarkıcı var hem de baya ama iyiki oldu sonuna kadar hayallerimin peşindeyim eğer olmasaydı mal gibi hayatın akışına kapılıp gidicektim ama artık yaşama sebebim olan hayallerim var :D

0|0
    0|0
    • kımmıs o sarkısı neymıs merak ettım bende dınlıyım ne dıyor :)

• Sesi dişinda sevmiyorum cekicide degillerki bende anlamadim. nedir bu hayranlik sesi güzel ama

• İçinde ofkemi duyuyosun nazil olur diye :) özellikle beyonceden nefret ederim cidden ama rihannayi sevmem çünkü sesi güzel :)

• bana göre can dostum ve umudunu kaybetme filmleri.
    yeşil yolu izledim etkilendim hatta ağladım ama hayatımı değiştirdiğini söyleyemem

0|1
    0|0
  • Tabiki var filmler kitaplar şarkılar zaten bunun ıcın var, hayatları anlatarak coğu hayatı değiştiriyorlar

0|0
    0|0
    • onu bılıyoruz ama hangısı

• Belkide vardır..

• Film ya da şarkı değil de bir kitap, benim hayata tutunmamı, yaşadığım acıların hiçbir şey olduğunu göstermişti.

0|0
    0|0
    • yaz belkı mıllet okumak ıster bıde temasını konusunu yaz

• Anlamana sevindim :P

• anlamadım anlatlan :)

• sadece sen filmi çoook etkiledi herkese tavsiye ediyorum tüm arkadaşlarıma izlettirdim bende her akşam beğendiğim yerlerine bakıyorum çook güzel bir film diğer hiç filme benzemiyo resmen oscarlık bnce

0|0
    0|0
  • Senden Önce Ben adlı kitap hayatımı değiştirdi diyebilirim.

0|0
    0|0
    • hangı yonden

• işte olayda bu. düşünmesi bile bu kadar acı verirken gerçekten öyle olması nasıl acıtır anlayamayız bile. bu yüzden eften püften şeylere üzülmem ve üzülenlerden hoşlanmam. şükretmeyi bile bilmiyor çoğu insan.

• bu kitabı okumayı öner onlara

• Ezel dizisi. kesinlikle öneririm

0|0
    0|0
    • izledim de dizi pek etkili değil para oynuyor orda ama genel hikayesinın kısa özeti güzel

• ihanet intikam ask hersey var bence güzel

• tamamda cok uzun 2 saattede cok güzel sekılde anlatılır aylar yıllar alıyor o gereksız konuşmalar var dızının ortalarında saçmalıyorlar ılk bolum ve son bolum güzel :)

• Asla umudunu kaybetme filmi cok sey
    katmistir ban

0|0
    0|0
  • ghajini ile çok değişti hersey aamir khan hayranı oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hayatım değişmedi de etkilendimmm
    ahlaksız teklif filmi vardı o güzeldi

0|0
    0|0
  • Titanik- hayatımı değiştirdi yüzmeyi öğrenmek zorunda kaldım :/

0|1
    0|0
    • :) kanky orda yüzsen ne değişcek ölen soğuktan öldü ama :) yinede iyi birseye vesile olmuş ben yüzemiyom mıllet eglenıp sakalasırken ben çocuklarla yüzüyom :)

• Yeşil Yol zaten bir şaheser ya, ben öyle film görmedim. Esaretin Bedelini izleyin bir de hocam tavsiye ederim herkes bilir genelde. Valla ben de o zaman İşler Güçler diyim, Ahmet Kural'la hayatım değişti falan :D

0|0
    0|0
    • :) güzel Ahmet kural rolün hakkını verıyor. o fılmıde ızledım ımdb de 1. aklımın ucundan gecmezdı en sondakıler adam ozgurlugune kavuştu :)

• rica ederim sonuna kadar izle ama :)

• Tamamdır :D

• ben herzaman makine savaşları olan filmi sevmişimdir. bu tür filmlerin beni daha sert davranmam konusunda etkilediğini söyleyebilirim. insan sanki ayrı bir havaya giriyor hele bide müziği güzel olunca.
    transformers
    terminatör
    pasific rim

0|0
    0|0
  • Martı Jonathan Livingstone ve Dokuzuncu Hariciye Koğuşu
    Bu kitaplar etkiledi beni biraz da olsa :)

0|0
    0|0
    • dokuzuncu harıye kogusu fılme donuştu güzel olmusmu sence kıtabını okumuşsun 9. kogus dıye

• ha ama bunuda peyamı sefa yazmamısmı ya da oyle bırseyler nese :) olur böyle yanlış anlaşılmalar :)

• o kadar değilde schindlerin listesi bayağı etkilemişti

0|0
    0|0
    • tabıla sonunda ağladım ya:) valla ınsanlıgımızı hatırlatıyor

• teşekkür ettim

• rica ederim :)

• kingdom of heaven iyiydi film de geçen bir söz hayatımı daha çok düzene sokmama ve zafer için gerekli olan asıl şeyi öğrenmeme yardımcı oldu Selahaddin EYYUBİ boş adam değil :D:D

0|0
    0|0
  • polat alemdar izledikten sonra iki kişinin bildiği sır değilmiş onu öğrendim

0|0
    0|0
  • olmadı hayal dünyasında yaşanmaz

0|0
    0|0
  • Eyes Wide Shut (Gözleri Tamamen Kapalı)

0|0
    0|0
  • Kaybedenler klubü tüm hayatımı değiştirdi.

0|0
    0|0
  • daha geçen gün izledm yeşil yolu hiçbişe değişmedi

0|0
    0|0
  • p*rno izlemek.

0|0
    1|0
  • matrix :) belki büyük morpheus beni de bulur ümidiyle programcı olduk ama hiç oralı değil arayıp sormuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...