Vesikalık fotoğraflarım hala onda mı diye sormam gerekir mi?

Benim 7 sene önce 13 yaşında iken çekilmiş iki tane ayrı vesikalık fotoğraflarım vardı (ikisinide hiç beğenmezdim kaslarım çok kalındı ve iki kaşımın ortasında kıllar vardı). Ama o vesikalıklar artık yok, sanırım annem evi temizlerken fotoları yanlışıkla çöpe atmış. Tam olarak emin değilim ama sanırım ben onların aynısını gizem'e vermiştim (o vesikalık fotoğraflarımdan 5 tane aynısı vardı). Gizem benim eski sınıf arkadaşım, ailelerimiz yıllardır dostlar, ama biz neredeyse 1 yıldır görüşmüyoruz gizem ile, çünkü ben araya mesafe koymuştum ona gıcık olduğum için (beni aradığı zaman genelde evde olmazdım ve anneme not bırakırdı geri aramam için ama ben hiç aramazdım soğsun benden diye) ve yaklaşın 1 yıldır görüşmüyoruz. Ama benim içim rahat değil, o iki tane vesikalıklarım onda mı öğrenmek istiyorum. Eğer ona verdiysem kesin hala ondadır çünkü o herşeyi saklar. Sizce onu aramam doğru olur mu? Niyetim sadece öğrenmek, eğer ondalarsa geri istemeyeceğim tabiikide ama sadece öğrenmek istiyorum. Dün akşam kardeşimin telefonu ile gizemin cebini aradım kapalıydı, daha sonra 2 defa evlerini aradım kimse açmadı. Siz olsaydınız ne yapardınız? Sizde olmayan çok eski bir fotolarınız var, ama eski bir arkadaşınızda var (daha doğrusu siz öyle düşünüyorsunuzdur, belkide yoktur, vermemişsinizdir), ama onunla uzun süredir görüşmüyordunuz.. Öğrenmek istermiydiniz? Onu aylar sonra bunun için ararmıydınız? Yoksa umrunuzda bile mi olmazdı? Arasaydınız ne derdiniz? Lütfen yardımcı olun, tüm gece gözüme uyku girmedi..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Yuh göze uyku girdirmeyecek ne var ki bunda ? bir bayan arkadaşınız bu fotoğraflar size ne zarar verebilir ki ? BEnce saçmalıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Ben değilimde geç :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle bir şey için aramak aklıma bile gelmezdi. Geri de istemeyecekmişsin, onda olması ya da olmaması senin için ne fark eder?

0|0
    0|0
Yükleniyor...