Keman çalan birisi bakabilir mi?

gectigimiz kasım ayinda keman kursuna yazildim ve ogrenmeye başladim ve yariyil tatilinden sonra şehur degisikligi nedeniyle pek firsat bulamdim. notalari biliyorum ve bikac parçayi çalabiliyorum. sorum şu, evde tek başıma ilerletebilir miyim eğitim almadan, ve daha iyi ogrenmede taktikleriniz veya önerileriniz var mı

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• internette bir sürü video var izleyerek ve deneyerek geliştirebilirsin pes etme ama bir kursa gitsen daha iyi olur tabiiki.
    ben 3 yıl keman çaldım sonra bıraktım keşke bırakmasaydım şimdi sınava hazırlandığımdan kursa gidemiyorum ama evde kendimi geliştirebiliyorum

0|0
    0|0
    • ya iste oyle bir ara vermek zorunda kaldim okul falan birlikte olmuyordu simdide bende sinava hazirlanicam yine kalacak. napicam bilmiyorum, keman böyle çalmadan bekleyince de bozulmaz herhalde dimi

• götürüp akort yaptiracagim biri yok da, akort cihazi alsam ayni gorevi gorur ama ne kadar guvenicem bilmiyorun

• görür ya benim hocam bile bazen onunla yapıyodu neyse sen kendine güven yaparsın

Erkekler Ne Diyor 3

• ben keman çalmayı bilmiyorum ama bir arkadaşım 0 dan keman öğrenmek istedi, evde tek başına sabah aksam sarkı dinleyip dinleyip kemanla çalmaya uğraştı, sonuç = şu an çok güzel çalıyor, sonuç = öğrenene kadar 8-9 suikast planı hazırlamıştım ona. demek istediğim etrafında birileri varsa ve sen evde bunu tek başına çalışarak öğrenmek istiyorsan, Allah onlara sabır, sana da hırs versin :)

0|0
    0|0
    • hahahahha güldürdün beni ya.. amin aminn

• Beni karistitma

0|0
    0|0
  • Youtubedan izle keman çalma dersi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini gelistirebilirsin tabikide zaten ilk başlarken sana omercan kitabını oneriyorlar eğer bu sende varsa kendini gelistirebilirsin veya Suzuki nin kitabı var onu da kullanirsan çok rahat gelisebilirsin:)

0|0
    0|0
    • yok hic kitap falan almadim, nerde alabilirim onlardan

• Herhangi bir müzik evinden omercan kitabını alabilirsin ama Suzuki'nin kitabı pahalı olabilir uyariyim simdiden:)

• Notalar tamamsa gelistirirsin tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...