Türkçüler bir bakabilir mi?

Arkadaslar ben Türkçülüğü tam anlamıyla öğrenmek istiyorum ancak nerden başlayacağımı bilmiyorum. Nihal Atsız kitapları okumak yeterli midir? Bana sanki yeterli değil gibi geliyor. Bu konuyla ilgilenen varsa yardımcı olabilir mi?

1|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Türkler kabileler halinde yaşayan bir topluluktu. Bir çok çeit Türk vardır yani Türk tarihi çok çok geniştir. Ergenekon destanı, Kürşad baskını, Malazgirt Savaşı, Oğuz Kaan, Timuçin.
    Yani saymakla bitiremeyiz aslında.
    Ama sana genel olarak söyliyim. İlk olarak biz Türkler Müslüman değildik. Orta asyada yaşardık kabileler halinde. Şimdi senin ilk olarak orta asyadan gelmen lazım :)
    Göktürkleri araştır. Ama sana daha kolay olması için site atıcam. Sitenin sol tarafından Türklerin bu zamana kadar gelmiş geçmiş tarihini daha net bulabilirsin buyur.www.youtube.com/watch

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Günümüz'de Irkçılık Yap Aynı Kapıya Çıkıyor, Tarih Öğrenilir, Millet Tanılınır, Geçmiş Araştırılır Ama Irk Ayrımı Ve Üstünlük Yapıp Buna'da Türkçülük Diyeceksen Dediğim Gibi Doğrudan Yardır Irkçılıkla Aynı Kapıya Çıkıyorsun...

Yanlış Anlama Her Millet Kendi Tarihini Sever, Araştırır, Araştırmanda Güzel Birşey...

Keşke Başkalarıda Ermenicilik, Kürtçülük, Lazcılık, Çerkezcilik Vb. Yapsa, Yapan Oldumu'da Hepsi Sözde Bölücü Bir Kesime Göre...

0|1
    0|0
  • Ben Türkçü değilim ama Türkçü şairleri araştır.. Ziya Gökalp'i , Mehmet Emin Yurdakul'u , Nihal Atsız... Bunların yaşantısını da araştır.. Tartışmalara varsa onları araştır..

0|0
    0|0
  • Azerbaycan tarihine de göz atmanı isterim.
    Nuri Paşa ve Enver Paşalarımızı araştırmalı biraz. Kişilere bağlı kalmadan belgeseller de izle..

0|0
    0|0
  • Ziya Gökalp, Hüseyin Nihal Atsız, Arif Nihat Asya.
    Bu üçünün bütün kitaplarını şiirlerini oku.
    Ek olarak Ziya Paşa, Yahya Kemal oku, Peyami Safa, Mehmet Emin Yurdakul oku.
    Ardından Enver Paşa'yı, Sultan Galiyev'i falan da araştır.

0|0
    0|0
    • Kitaplarını okumam yeterli midir?

• Pekii, çok sağolun.

• rica ederim

• Nihal ATSIZ, Ziya GÖKALP, M. K. ATATÜRK ün Fikirlerini Öğrenmelisin.
    Bunlardan Başla Daha Sonra Türk Tarihini ve Osmanlı Tarihini Detaylı İncele.
    En Son Milli Mücadele Dönemini Öğrenmelisin...
    Bunlardan Sonra Ne Yapman Gerektiğini Anlarsın.

0|0
    0|0
  • İnsancıl olmaya bak Türkçülükle eline birşey geçmez

0|0
    1|0
  • Umarım ülkücüleri kötüleyen yeni çıkan Türkçülerden değilsinizdir şimdi bir moda var ülkücü değilim türkçüyüm diye

0|0
    0|0
  • önce maturidiliği tanıman gerekir ve onun kitabı olan kitab ül tevhidi okumalısın ondan sonra kronolojik olarak okuma yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Dokuz Işık kitabını da oku..

0|0
    0|0
  • Hüseyin Nihal Atsız -Türk Ülküsü kitabını oku ve uygula.. Artık sende bir Türkçüsün

0|0
    0|0
  • neden türkçülük? türk olarak soruyorum ermeni kürt arap vb milletlerden olabılırdın neden kendı ırkını dıger ırklardan ustun tutuyorsun sevmene bırsey dıyemem

0|0
    1|0
    • Türkçülüğü ırkçılık olarak görenlerden misiniz merak ettim suan.

• Türkçülüğü ırkçılık gibi dar bir alana sıkıştırabiliyorsan yazık

• dar alana sıkıştırmıyorum sen degısık anlamda algılıyorsun kültürel olarak bırseylerını taşımak kutlamak ayrı bırsey başka kişilere özellikle kürtlere laf sokmak küfür etmek aşağılamak başka bırsey bakış acına gore ırkçılık derım

• türkçü olmaya niyetlendiğine göre islamı terk ediyorsun? hadi hayırlısı fsdkjfskdf

0|0
    0|0
  • demin ülkücü seven kız sensin dimi :D

0|0
    0|0
  • Vatani bayragi sev gerisini boşver.

0|0
    1|0
  • Okuma boşver. Sonra faşist olup kürtleri katledersin =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ziya gökalp türkçülügün esasları oku

0|0
    0|0
  • Turkcu neki

0|0
    0|0
Yükleniyor...