Ata demirer vs Okan byülgen?

'1 komedyen 1 showman' ama hangisini daha çok seviyorsunuz ?

• tabiki ata demirer
    83% (5)60% (6)69% (11)Oy Ver
  • tabiki okan bayülgen
    17% (1)40% (4)31% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar başka bir isim paylaşabilirsiniz tabiykı ama anketede katılın lütfen..

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• A tabiki. Okan kraktersizin teki insanlari asagilayarak yukselmeye calisan bir pislik ve espiriden anladigi da yok

1|0
    0|0
  • Okan Bayülgen

0|0
    0|0
  • cem yılmaz

0|0
    0|0
  • ata demirer

0|0
    0|0
  • Okan Büyülgen

0|0
    0|0
  • Okan.

0|0
    0|0
  • okan

0|0
    0|0
  • okan bayülgen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Okan bayülgen hiçbir zaman sarmadı beni. bir türlü beğenmedim şu adamın programlarını
    ata derireri de pek beğenmem ama kilosuyla barışık olmasını bundan para kazanmasına hastayım güldürüyor beni
    bana göre komedyenlik argo küfür vs ile güldürmek değil. komedyen dediğin cem yılmaz gibi olmalı. bazen yaptıgı espiriyi gösteriyi izledikte sonra anlayıp gülmek gibi
    Cem yılmazı da eklemen gerekirdi bence dostum. Türkiyenin en iyisi hiç şüphesiz o

0|1
    0|0
    • dostum küfür ile espirileri sevmiyorsan cmylmz'ı nasıl seviyorsun Cem yılmaz her göstersinde en az 3-5 küfür ediyor.. ve yaptıgı bütün espiriler bel altı.. ben bu zamana kadar cmylmz'ın bel altı espiri yapmayıpda çook güldürebildigini göremedim.. Görüşlerin için tskkurler..

• argo baska küfür baska dostum. sen bir recep ivedikle bir cemyılmazda aynı tadı alamazsın. cem yılmaz da mantık akıl ön planda. evet bel altı noktaları cok fazla ama ne kadar ıyı bır dınleyıcı ve ne kadar ıyı anlayabıldıgıne baglı olarak degısır. ben tesekkur ederımk

• Okan bayülgen ukalanın teki.. beyni çenesinden daha yavaş çalışıyor..

bir programda "ben aptal burjuvalar gibi apartman dairesi biriktirmem" demişti.
    "peki siz neye yatırım yapıyorsunuz" diye sorduklarında "kamera alıp kiraya veriyorum" dedi..
    ulan ikisi de aynı şey işte.. herif sanki fabrikalar tesisler kurmuş gibi konuşuyor..
    Sen de yattığın yerden kira alıp geçiniyorsun, ötekilerden farkın ne? Dingil..

0|0
    0|0
  • ata demirer

0|1
    0|0
  • Tolga Çevik

0|0
    0|0
  • Okan bayülgen çok itici bir herif uyuz oluyom ona

0|0
    0|0
  • CMYLMZ

0|0
    0|0
  • Tabikide Cemyılmaz

0|0
    0|0
  • Okan.

0|0
    0|0
  • hiçbiri - Tolga Çevik !

0|0
    0|0
  • türkiyedeki komedyenlere komedyen diyemiyorum çünkü hiç birine gülmüyorum salaklıktan başka bişey değil...
    bir starda yayınlanan dizi var onlar komik gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...