Sözü müziği bana ait olan bu şarkıyı profesyonel kayıt yapmalı mıyım sizce?

Yıllar önce yazdığım ilk şarkı
Değerli yorumlarınız benim için önemli teşekkürler

http://www.youtube.com/watch?v=fE8_TaiaaMs

Saygı çerçevesinde yorumlar lütfen

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 6

• Önce emeğe saygı diyerekten 12 saat uyuduğumu belirtmek isterim. Ama nasıl uyku, hayvan gibi uyudum olm. Gördüğüm rüyaları hatırlamasam da (hatırlamıyorsan gördüğünü nasıl söylüyorsun gerçi, kalıp işte zittir et) nevresim tamamen çıkmış. Hayvanlık kanıtı var yani.

Öhüm, aga o gitar olmamış. Biraz bar tipi olmuş. Doğadan benzetmelerin olduğu parçalarda yan flüt çok iyi gider. (Aslında yan değil direkt flüttür ama kızlar sadece flüt çalmayı kendine yakıştıramadığı için bu tabir çıktı diye tahmin ediyorum. Flüt işte, altı üstü yanı yok. Müzikte de anarşi olacak, yıkacağız olm) Ek parantez (Flüte yaptığım gider çürütülebilir olsa da çürütmeyin, beni sevin)

Sözüm olsun lan, normalde yapmam. Büyük ikramiyeyi vurursam sana mixer alacağım. Hemi de Behringer. B2 pro mikrofon da yaptık mı huu beybi, film bile çekilir orada. Film çekilir derken, eheh eheh diye sabah sevimliliği yapayım.

1|1
    0|0
    • gunaydın aga gözlerim yaşardı bu yorum karşısında :)
      gitarın akoru yoktu ses tonajını yapamadık :)
      amatörce alt yapısı en azından belli olsun istemiştik :)
      ilk defa seni böyle şeker görüyorum :D
      iyi ki varsın l*n olm sdfdg

• poll e biat edin diye afiş astırmak lazım sdfd

• Edecekler tabi olm, bütün ksde olup fabrikaya milyonlar akıtan adam göster bana dsfsds
      Böyle deyince de kötü oluyorum lan, bana geliyor, maaş sdfs

• Bende Bir Söz Yazarıyım Klişe Sözlerden Kaçacağını ikimizde biliyoruz zaten hocam, şarkı biraz geç kalmış bence yani tarzını değiştirip iyi bir elekten geçirmen gerekecek onun yerine yeni bir şeyler yapman bana daha mantıklı geldi..
    Eline Emeğine Sağlık...

0|1
    0|0
    • daha şarkı yazabileceğimden emin değilim
      eskiye dönük şeyler
      tarz olarak deidğin gibi eski gibi kalıyor ama üstüne yenilikler arada aranje edebilirim belki
      imkanım yeterse elbet

• Gayet başarılı hocam umarım her şey dileğinizle gider şarkıyı fazla beğendim ben müziklede uymuş bence bunu ben normal zamanlardada dinlerim bence 10 numara olmus hocam

0|1
    0|0
  • Yap gitsin hocam. Yapanların sesi senden daha iyi değil.

0|1
    0|0
  • güfte güzelmiş ama bestede oynamalar yapılabilir.

0|1
    0|0
  • Sigortalı iş bul ahbap :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...