Kitap Yazmak Ve Baskı Yaptırmak Hakkında Bilgi İstiyorum !!!?

Yıllardır Belkide Binlerce Söz Yazdım Hiç Birisini Kayıt Altına Almadım ama hep çevremden güzel tepkiler aldım ve artık kitap yazmaya karar verdim fakat nasıl yaparım bilmiyorum nereye bastırırım kaça patlar ya da kime göndermem gerek yazdıklarımı?

• Kitap yaz ''Yazarlara ihtiyaç var''
    71% (5)67% (2)70% (7)Oy Ver
  • Kitap yazma ''Yeterince Yazar var''
    29% (2)33% (1)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Önce kitabı pcde yazıp kaydet sonra basın evinee hönder onlar beğenirse daha uucuza mall oluyo
    ya da ewatpadd denen yyerde yaz orda halkın nabzını ölç sonra yayın evleriylr konuşursun

0|1
    0|0
    • teşekkürler sayfayı kapatmıştım kimse ilgilenmedi diye tekrar baktığımda gerçekten mutlu oldum bilgilerin için çok saol sağlıcakla kal aziz dostum !!

Kızlar Ne Diyor 5

• Kitap yazmak aslında biraz zahmetli bir kitaptan 1000 adet bastırmak her şeyiyle en fazla 8 bin liraya patlar bunda tabi kağıdın kalitesi renkli olması da çok önemlidir bunlar değiştikçe fiyatta yükselir veya düşer birde bu kitabın ISBN numarasını alırsan korsanlara izin vermemiş olursun şimdiden kolay gelsin sana her şey gönlünce olsun :)

0|2
    0|0
    • bana daha çok kitabı üretmek zahmetli gibi geldi :)
      8 bin TL ISBN numarası v. s bunlar gerçekten uğraştırır insanı..
      bilgilerin için çok saol allaha emanet ol aziz dostum

• teşekkürler güzel insan..

• Bu sitede bu konu hakkında fikir sahibi uzman insanlar olduğunu hiç sanmıyorum sen burdan bekleme, çevrene belirt isteğini :)

0|1
    0|0
  • A kesinlikle. Bunca tembel yiyicinin arasinda ureten birileri yukselmeli...

0|1
    0|0
    • farklı bir bakış açısı verdiğin öz güven için sana minnettarım aziz dostum sağlıcakla kal..

• farklı kitaplar yaz !!

0|1
    0|0
  • Kitap yaz ''Yazarlara ihtiyaç var''

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kitap yazma ''Yeterince Yazar var''

0|1
    0|0
Yükleniyor...