Günümüzden memnun musunuz?

şu an 80'lerde 90'lar da olmak istermiydiniz yoksa şuanki günümüzden memnun musunuz?
Bu soru 99'dan sonra doğan bebişler için geçersizdir :D

• Memnun değilim, eski zamana dönmek istiyorummm
    75% (3)88% (7)83% (10)Oy Ver
  • Çok memnunum harika bir zamandayızzzz
    25% (1)12% (1)17% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Elbette ki az da olsa hepimiz mutlaka merak ediyoruzdur. Gerek kişilikleri gerek geleneksel özellikleri gerekse kıyafetleri. Mesela benim çok ilgimi çekiyor kıyafetleri. Her kadın mutlaka kendini o kıyafetlerin içinde o hissi tatmak ister. Çünkü her birimiz yenilik isteyen monotonluktan sıkılmış insanlarız. Ancak bir yönden de günümüz şartları ve imkanları oldukça güzel bunu da es geçmemek lazım tabii :) Örneğin o zamanda insanların etkileşimi bayram günleri daha da mutlu, heyecanlı , masumdu. Aile bağları sıktı. Şimdi ne yazık ki her birimiz bunun en basında ben varım :DD tv. net basından ayrılamamakta. Elbette yararları da çok. Teknoloji sayesinde şimdi bir çok şey mevcut. O Zamana bir geri dönüş olsaydı şimdi. biz alışkın olduğumuz için az çok zorluk çekerdik. Günümüzde bir elektrik kesintisi bile bizim teknolojiye muhtaçlığımızı gösterirken :).. Aslında halk sahip olduklarının bilincinde olsa bunu avantaja çevirmek mümkün. hepimiz için geçerli bir şey bu. ille de merak konusu :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Memnun değilim, eski zamana dönmek istiyorum.

0|1
    0|0
  • Osmanlı zamanında Fatih döneminde yaşamayı çok isterdim

0|0
    0|0
  • 2004-2005 yıllarında hayat daha bir güzeldi

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Eskileer

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ah ben 1434 yılında dogacaktım ne güzel olurdu tam bana göre olurdu istanbulu beraber fethederdik fatihle.

0|0
    0|0
  • memnunum

0|0
    0|0
  • Çok memnunum harika bir zamandayızzzz

0|0
    0|0
  • Memnun değilim, eski zamana dönmek istiyorum

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Çok memnunum

0|0
    0|0
  • Osmanlı zamanı veya 80 ler :)

0|0
    0|0
  • Osmanli zamaninda dergah kapilarinda yatan biri olmayi cok isterdim :/

0|0
    0|0
  • zzzz.

1800lerde yaşamak isterdim

0|0
    0|0
  • Şu an 90'larda yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • Memnun değilim, eski zamana dönmek istiyorummm. ben yanlış zamanda doğmuşum benim eski zamanlarda yaşamam lazımmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...