Hikayem hakkında ne düşünüuyorsunuz?

Sene 2009.Bir sonbahar akşamıydı. Ara ara, hafif hafif yağmur yağıyordu.Islak sokaklarda bir başıma yürüyordum ve ıslanmıştım. Yağmurdan korunmak için bir kafeye girdim ve camın önündeki masaya oturdum. Bir müddet sonra kafeye benim gibi ıslanmış,genç bir adam girdi. Henüz burada, şimdi gördüğüm bu adamı sanki senelerdir tanıyordum. Yanıma geldi. -Affedersiniz, oturabilir miyim dedi. -Tabi. Buyurun dedim. Konuştuk bir az.Bizim hikayemiz böyle başladı. Yağmur dinince hoşçakal deyip yolumuza gittik. Aradan iki gün geçmişti. Bir pazartesi sabahıydı, saat sekkizdi. Uyandım,giyindim, kahvaltı yaptım, işe gittim. Güzel bir gündü. Işte yine onu gördüm ve bu sefer ben onun yanına gittim. Konuşmaya başladık. Ben dedim -Merhaba. Nasılsın?. O- Merhaba. Teşekkürler, iyiyim. Seni görmek güzel. Ben burada çalışıyorum, yani yeni başladım. Ya sen?. Ben dedim -Öyle mi? çok sevindim, bende iki aydır burada çalışıyorum.O -Harika. Gerçektende çok sevinmiştim Uzun uzun sohbet ettik ama çalışmayıda unutmadık. Resmen ona aşık olmuştum, seviyordum. Artık beş hafta geçmişti. Bir gün yine o kafeye gittik beraber ve bana beni sevdiğini, daima yanında görmek, istediğini sevgilisi olmamı istedi. Donup kaldım, inanamadım, ben bu anı çoktandır bekliyordum. Kendimden ihtiyarsız bir şekilde sevinerek ve yüksek sesle EVET dedim. Bana çok sözler verdi, asla bırakmam dedi. Dört sene geçti. Birlikte çok şey yaşadık, çok şey paylaştık, hayatın her anını beraber geçirdik. Ve dört senenin sonunda o beni insafsızca terk etti. Yine o kafedeydik.Hikayemizin başladığı yede. - Kendine iyi bak. - Hoşçakal diyip gitti. Her şey bitti. Yine yağmur yağıyordu ama bu kez yüreğime Aradan tam üç sene geçmişti. Ben şirketden ayrılmış hatta şehirden de ayrılmış başka bir şehirde başka ve daha iyi bir işte çaılışıyordum.Bir gün duydum ki, benden bir ay sonra oda işten ayrılmış. Bir sürü sonra evlenmiş, bir oğlu olmuş ve bir sene önce trafik kazasında hayatını kaybetmiş. Duyunca üzüldüm. İyi adamdı salında.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• 2009 Sonbahar ayında başladınız ve 4 yıllık bir ilişkiniz oldu.

Sonbahar ayları 9, 10 ve 11. aylardır. Hadi kasım ayı diyelim.

2012 - 6. ayındayız. Şimdi hesap yaparsak şu ana kadar ilişkiniz olsaydı 2 yıl 7 aylık bir ilişkiniz olacaktı. Yani 4 yıllık bir ilişki değilmiş bu 1.

Siz ayrıldıktan sonra evlenmiş ve bir çocuğu olmuş buda en az 1 yıl sürer.. Ve siz 1 yıl sene önce de hayatını kaybettiğini söylüyorsunuz.. Bu olaylar toplamda en az 2 yıl eder yani 2010 a tekabül eder buda 2.

Hadi ordan diyesim geldi bak şimdi.. Harbi hikaye yani :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bunu yazılar bölümüne yazman gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Bana bunun gerçek olmadığını söyle :(

0|0
    0|0
  • Gelecekte anlatsan tam olurdu da, 2012 yılıyla tarihler uyuşmuyor mantık hatası direk...

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • cok uzuldum cok ıcten yazmıssın,4 yıl beraberlıgınızde nasıl oluyorda araya baska hatun gırıyor?

0|0
    0|0
  • zombi saldırısı hikayesi yazsam daha tutulur

0|0
    0|0
  • Şuan istanbul'da yağmur yağıyor.

İnan dışarı çıkasım geldi.

Hikayen güzel ama acıklı bitti.Mutlu son bekerdim ben

0|0
    0|0
  • bunu Ses kaydı yapsaydın bizde dinleseydik adam gibi cevap yazsaydık nolurduuu.

1|0
    0|0
  • çok romantik hangi mahallede oturuyosun yağmur yağınca uğrayacam :d

0|0
    0|0
  • Hep yağmurun suçu o kız olmasaydı şimdi mutlu mesut olurdunuz.

0|0
    0|0
  • durum fena ya işte hayat erken ölüm

0|0
    0|0
  • raskolnikov un 25 rublesi gibi olmuş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ayy hikayeyi çok beğendim ama adama üzüldüm seni terketmesine üzüldüm işte ne bilim ağlıcam sanki :S

0|0
    0|0
  • üzücü

0|0
    0|0
  • Bende üzüldüm :(

Keşke böyle bitmeseydi.

0|0
    0|0
  • keşke yanına oturabilirmiyim dedinde hayır deseydin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...