Neşet Ertaşı unutmayanlar burada mı?

Çocukluğumdan beri onun türkü ve bozlaklarıyla büyüdüm ne kadar kaliteli bir halk sanatçısıdır Neşet Ertaş her yönüyle kişiliği ve karakteri oldukça düzgündür. Aşk ve gurbet türküleri yazmıştır Türkülerinde sağı solu karıştırmamıştır. Unutmayın unutturmayın. Kendisinin dediği Türkü dinleyenden zarar gelmez der sözümü bitirrim...

Güncellemeler:
Devlet sanatçılığı ödülünü reddetti. Ve şunları söyledi:Ben devletten bir şey görmedim ne gördüysem halktan gördüm dedi... Anlatmakla bitmez büyük usta
Muhabir soruyor
Neşet bey çok sayıda konser veriyorsunuz ve ücretsiz yapıyorsunuz konserlerini
Demiş sebebini sormuş
Ustanın cevabı:Beni izlemeye gelen hep fukara insanlar ceplerinde bir ciğara parası var onu da ben mi alıyım demiş nasıl bir mütevaziliktir...

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Yattığı yerler nur mekanı cennet olsun... Yeri asla dolmaz sanatçılarımızdan biri..
    Ne zaman güzel bir türkü duysam hep altında onun imzası var...

Ne zaman bir bozlak cigerimi yaksa hep onun sazının ezgileri... Ne zaman annemin türkü söyleyen sesi dolsa kulaklarıma, evimizin içinde Zahidem...
    Ne zaman ben türkü olsam, ne zaman türküler erişse gurbetteki dostlara, ne zaman sevgiliye sitem, yolcuya kahır, kadere tevekkül olsa...
    Orada yeniden başlıyor türkü serüvenimiz..
    Selam olsun Neşet Ertaş severlere...
    Selam olsun Bozkırın tezenesi'ne...

1|1
    0|0
    • Yahu nasıl birisiniz ağladım ya sizin sözleriniz mi :( Allah razı olsun senden mekanı cennet olsun ustanın...

• Türkü sevdalıları çok aslında ama pek ortada değiller...

• Teşekkür ederim...

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum..

0|0
    0|0
  • haydar haydar çok seviyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...