Hetalia animesinde Türkiye'yi temsil eden karakter hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hetalia ülkeler insan olsaydı nasıl olurdu konulu bir anime. Bu da Türkiye'yi temsil eden karakter Sadık Adnan, nereden buldularsa bu ismi:

hetalia.kitawiki.net/.../Turkey_B_World.png

hetalia.kitawiki.net/images/8/82/TurkeyAnime.png

2.bp.blogspot.com/.../hws+-+17+-+3.jpg

Hala mı fes...

moe.animecharactersdatabase.com/.../...5819594.jpg

Hamamdan cıbıl resimleri için tıklayınız (yanındaki Yunanistan):

fc00.deviantart.net/.../...rni_karpalo-d6dwqze.png

Burada Japonya için kavga ediyorlar:

24.media.tumblr.com/.../...xdKq9D1rr453po1_500.png

Osmanlı hali (yorum yok):

hetalia.kitawiki.net/.../Ottoman_Empire.png

Bunun olayı Yunanistan'la durup durup kavga etmek. Gençlik zamanlarında Osmanlı İmparatorluğu olarak bilinirmiş. Gerçi göründüğü yaş en fazla 30 falan. Kuzey Kıbrıs da var, el kadar bebe. Kardeşi galiba. Hayranlar kavga etseler de Yunanistan'la (onun adı da Heracles Karpusi, Karpusi ne lan?) çok yakıştırıyor bunu. Erotik hikayeler falan yazıyorlar. Bir resimde niye daha beyaz derseniz, 2 defa çizmişler adamı.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım prusianın cosplayini yapmıştı anlatıyodu bişeyler ama hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bayadır aklımdaydı izlemek de animeler karşı bir önyargım var. baktım bölümler 5er dakkaymış deneyelim dedim. tavsiye eder misin

0|0
    0|0
    • Ederim, çok güzel

• ne anlatıyo acaba. ekşi sozlukte baktım tarihi olaylar gibi bişeyler anlatıyo sanırım. sadece death note izledim şu ana kadar. cahilim mazur gör

• Tarihi olaylar ama ciddi bir şekilde değil.

• İyiymiş bu ya :D izlerim ben bunu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Enteresan bir animeye benziyor. Konusu nedir acaba, detayda yazmışsınız ama biraz daha anlatabilir misiniz?

0|0
    0|0
    • Konusu ülkeler insan olsa nasıl olurdu işte. Farklı zamanlar da oluyor ama genel olarak II. Dünya Savaşı'nda geçiyor. Baş karakter İtalya, malın önde gideni.

• Sakın ciddi resmi bir şey beklemeyin

• Ciddi bir şey değil de sorudan dolayı merak ettim sadece.

• 2'side çok dadlu *-*

1|0
    0|0
Yükleniyor...