Yine bir yazıyla karşınızdayım. Sizin fikirlerinizi istiyorum?

Neler olduğu hakkında ufak bir fikrim bile yok. Gün doğuyor ve monotonluk maratonu eşliğinde karanlıkla kucaklaşıyor. Hayat zarlarını oynuyor, zaman kumlarını yüzüme vuruyor. Kalbim ise son taburunu kaybetmiş devrik lider. Gururun savaşı hakim içimde. Aşkın karanlık odalarında kaybettim benliğimi. Savaşın galibi belli. Kimmi? Bir avuç toprak. Ve senden arta kalanlar. Gecenin karanlığı seriyor önüme kaybedişlerimi. Katilim oluyorum her gece nedense...

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Genel itibariyle guzel , ama degistirmen gereken cumleler var bence. Ornegin ilk cunleni sil daha guzel bir baslangic yap, savasin galibi kimmi den sonrasini sil baska guzel bir paragraf yaz ama son iki cumle kalabilir ve bu daha cok kisa olmus biraz daha uzun yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kısaca aşk acısı çekiyorum falan deseydnya, anlamıyorum işi yokuşa sürünce değişik laf oyunları oynayınca ne anlıyorsunuz. d benim odunum sizmi çok dıygusalsını?

0|1
    0|0
    • Öncelikle aşık olduğum felan yok. Kimseyi umursadığımda. Her yazarın amacını belli eden 1 sayfalık kitapları oldugunu dusundum senin bu yazdıklarını okuyunca.

• Kitap farklı en azından romanlar ve kişisel gelişim kitapları. Şiiri hiç hiç sevmiyorum eminim kendi alanında sevenlerce başarılıdır yazın

• çok zorlama geldi, biraz sadeleştirsen güzel olabilir.

0|0
    0|0
    • Olabilir evet. Ama kısa bir yazı olduğu için elimden geldiğince hepsini hissettirmeye çalıştım

• Güzelmiş kardeş

0|0
    0|0
  • güzel.

0|0
    0|0
  • harika yazmışın devam et kızzz :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...