Kitap sevenler veya çok sevdiği kitap tavsiyesi olanlar lütfen bakar mısınız!!!?

Arkadaslar cok fazla kitap okumayi seven biriyim ask a dair hayattan ders alinabilcek kitap tavsiyesi olan varmidir? İlla ask olmak zorunda degil psikoloji veya baska tarz sevdiginiz kitaplarida yazarsaniz sevinirim

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Lizbona gece treni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sabahattin ali kürk mantolu madonna:okuduğunda boğazında bir şeylerin düğümendiğini hissedeceksin benim okuduğum tek aşk romanı o baya da beğendim :)

0|0
    0|0
  • Ben tarih kitapları severim, bozkırın sırrı, kara yılan vesayre...

0|0
    0|0
  • Paulo chelo simyacı karakterimi derinden etkileyen bir eserdir

0|0
    0|0
  • rizolli and isles serisi
    twilight serisi
    vs.

0|0
    0|0
  • aşka adanmış bir ömür Hz. Hatice yazar Nurdan Damla oku çok beğeniceksin

0|0
    0|0
  • Gereği düşünüldü -Cahit Taşçıoğlu :)

0|0
    0|0
  • Yaşar ne yaşar ne yaşamazı çok severim

0|0
    0|0
  • Elif şafak iskender

0|0
    0|0
  • Iskender pala efsane

0|0
    0|0
  • Barack obama babamdan hayaller

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aşk diyorsan Jane Austen derim öyle sıkıcı, cıvık aşk romanlarından değil eğer okumadıysan mutlaka oku özellikle Aşk ve Gurur, Emma, İkna çok güzeldi. Jane Eyre'de öyle çok güzel bir kitap. Bunun dışında aklıma gelen güzel kitapları söyleyeyim aşk da var farklı türler de var içlerinde. İnci Küpeli Kız, Erdemliler, Olasılıksız, Empati, Cesur Yeni Dünya, 1984, Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (Taht Oyunları), Açlık Oyunları Serisi, Boleyn Kızı, Kraliçenin Soytarısı, Bakirenin Aşığı, Adı: Aylin, Bir Geyşanın Anıları, Dudaktan Kalbe, Ateş Gecesi, Bana Sevdiğini Söyle...

0|0
    0|0
  • neva favorimdir (belikide sevgilim tıp okuduğu ve aynı şeyleri yaşadığımız içindir, gerçek bir kitaptır)
    köpek gibi büyütülmüş çocuklar (psikiyatri doktorunun elinden çıkmış bir kitaptır anlattıkları tamamen gerçektir, cinsel istismara vs. uğrayan çocuklar hakkında)
    kardeşimin hikayesi (oldukça ilginç bitmişti çok sevmiştim)
    aynı yıldızın altında (kanseri bir genç kız ve sevgilisinden bahsediyo çok beğendim)
    Şimdilik bunlar geldi aklıma :)

0|0
    0|0
  • boleyn kızı

0|0
    0|0
  • senden önce ben gerçekten güzel bir kitaptı :)))

1|0
    0|0
  • Elif şafak ustam ve ben.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle "NEVA" .. yaşanmış, gerçek bir hikaye. Okuduğum en güzel kitaptı hatta bir kaç kez okudum ve her okuduğumda da salya sümük ağladım.

0|0
    0|0
  • Kristin hannah tüm kitaplari güzeldir.
    Elif Şafak- iskender kitabıda güzel :)

0|0
    0|0
  • Me before you. Aşk romanı ve güzel:)

0|0
    0|0
  • çalıkuşu reşat nuri güntekin

0|0
    0|0
  • jojo moyes senden önce ben ♥

1|0
    0|0